w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 183
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Update Freezer 1.10.134


Update Freezer to niewielkie narzędzie, które pomaga w wyłączaniu, włączaniu lub regulowaniu funkcji aktualizacji dla systemu Windows, aplikacji Microsoftu, programów Apple oraz Google, przeglądarki Mozilla Firefox, środowiska Java oraz aplikacji Adobe. Stosowane są oficjalne (wspierane przez dany program) i nieoficjalne sposoby dezaktywacji. Należy pamiętać, że wyłączenie aktualizacji może zwiększyć podatność systemu na zagrożenia.

Oprócz opcji wyłączenia lub włączenia aktualizacji, program oferuje także pośrednie możliwości. Ustawienia stosowane są do całej grupy programów danego producenta, nie można np. wyłączyć aktualizacji MS Office przy pozostawieniu włączonych aktualizacji Windows. Poniżej znajduje się wykaz obsługiwanych aplikacji oraz dodatkowych ustawień, jeżeli są one dostępne:

• Adobe –Acrobat Reader, Flash Player, wkrótce także Adobe AIR i Adobe Creative Suite,
• Apple – iTunes, QuickTime, Safari, iCloud Control Panel - przeprowadzanie aktualizacji co miesiąc, co tydzień lub codziennie,
• Firefox – powiadomienia, automatyczny update, aktualizacje zdefiniowane przez przeglądarkę,
• Google – Chrome, Google Advertising Cookie Opt-out Plugin, Google Apps, Google Earth, Google Email Uploader, Google Talk, O3D, Picasa,
• Java Runtime Environment,
• Skype – opcja instalowania tylko głównych aktualizacji,
• system Windows oraz aplikacje Microsoftu - Office, Visual Studio i inne produkty – aktualizacje nie zdefiniowane, tylko powiadomienia, tylko pobieranie.

Interfejs graficzny programu nie wygląda zbyt ciekawie, został wykonany głównie z myślą o funkcjonalności. Obsługa nie powinna przysporzyć nikomu kłopotów. W razie potrzeby, na stronie producenta można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat aplikacji.

Update Freezer przyda się np. w sytuacji gdy użytkownik ma ograniczony transfer danych przez internet (często spotykane u ISP sieci komórkowych) lub mało miejsca na dysku, a aktualizacje posiadają zbyt duży rozmiar, wobec czego nie opłaca się ich pobierać. Czasem zdarza się również, że system i programy zachowują się inaczej po przeprowadzeniu aktualizacji, a użytkownicy mogą nie życzyć sobie takich zmian.

Uwaga!
Program przeprowadza tzw. cichą instalację, wobec czego raczej nie znajdziemy go na liście aplikacji do usunięcia. Narzędzie odinstalujemy za pomocą opcji w jego oknie głównym.
Update Freezer nie jest akceptowany przez filtry bezpieczeństwa Internet Explorer, w tej przeglądarce wyświetlane jest ostrzeżenie przy próbie pobrania pliku. Można je spokojnie zignorować.

Wymagania!
Internet Explorer 7 lub wyższa wersja.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Update FreezerUpdate Freezer 1.10.134
Wersja stabilna
2.73 MB | 2016-05-16

Ilość pobrań: 188 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Update Freezer