w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 184
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni
pl

MyGodMode 1.3


MyGodMode to program oferujący dostęp do wszystkich funkcji zarządzania systemem Windows w pojedynczym katalogu. Aplikacja otwiera w eksploratorze specjalny folder GodMode, znany także jako All Tasks (Wszystkie zadania), który miał być osiągalny jedynie dla programistów Microsoftu. Katalog GodMode wyświetla zarówno główne kategorie administracyjne, znane np. z Panelu sterowania, jak i wszystkie opcje i narzędzia w nich zawarte, znacznie ułatwiając korzystanie z rozmaitych funkcji systemu. Obsługa samego katalogu nie powinna przysporzyć nikomu większych problemów, należy jednak pamiętać, że wiele z narzędzi, do których prowadzą skróty w GodMode, wymaga zaawansowanej wiedzy o administrowaniu Windows.

Kategorie są zwijalne i rozwijalne (także wszystkie naraz), co wpływa na większą przejrzystość katalogu. By ułatwić szybki dostęp do folderu Wszystkie zadania, program może integrować się z menu kontekstowym Eksploratora, wyświetlanym po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na danym obiekcie. Instalator aplikacji pozwala także skorzystać z opcji tworzenia skrótów do katalogu GodMode w Menu Start oraz na Pulpicie i Pasku zadań. MyGodMode docenią przede wszystkim użytkownicy, których męczy standardowe konfigurowanie Windows, związane z koniecznością ciągłego przełączania się pomiędzy oknami podległymi pod Panel Sterowania lub np. wyszukiwaniem odpowiednich funkcji w Menu Start.

Uwaga!
Ta wersja instalatora, w przeciwieństwie do wersji bardziej uwidocznionej na stronie producenta, jest pozbawiona ofert zachęcających użytkownika do instalacji innych, zewnętrznych programów.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
MyGodModeMyGodMode 1.3
Wersja stabilna
0.33 MB | 2014-07-04

Ilość pobrań: 328 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MyGodMode