w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 939021
Wszystkich tematów: 138915

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni
pl

CCleaner Slim 6.25.11093


CCleaner Slim różni się od standardowej wersji CCleaner tylko tym, że podczas instalacji nie jest dodawany pasek narzędzi CCleaner (toolbar) do przeglądarek internetowych.

Jest to bardzo popularna, darmowa aplikacja oczyszczająca dysk twardy ze zbędnych plików, rejestr systemu ze zbędnych wpisów oraz zwiększająca prywatność użytkownika. Dzięki temu prostemu w obsłudze narzędziu z łatwością utrzymamy porządek na naszym komputerze.

Program współpracuje zarówno z narzędziami systemowymi, jak i z programami instalowanymi przez użytkownika. Do jego podstawowych działań należy: opróżnianie kosza, kasowanie plików tymczasowych, opróżnianie schowka i kasowanie plików dziennika Windows, jak również czyszczenie przeglądarek internetowych z takich danych jak pliki cookies czy historia pobrań. Możliwe jest również opróżnienie cache (pamięci podręcznej) przeglądarki. CCleaner działa także z popularnymi odtwarzaczami multimediów, programami antywirusowymi i narzędziami takimi jak MS Office, WinRAR czy Daemon Tools. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać również z takich funkcji jak kasowanie danych z wolnej przestrzeni dyskowej.

W program wbudowany jest menedżer odinstalowywania programów, przypominający wyglądem analogiczne narzędzie systemu Windows, lecz przewyższający je funkcjonalnością – dzięki niemu możemy usunąć z listy programów sam wpis o aplikacji oraz zmienić jego nazwę. Możemy również skorzystać z narzędzia Wymazywanie Dysku, bezpiecznie i bezzwrotnie kasującego zawartość dysku nawet w 35 przebiegach.

Program oferuje również możliwość oczyszczania rejestru systemu Windows z niepotrzebnych elementów, co wspomaga działanie całego systemu. Przed czyszczeniem rejestru zalecane jest wykonanie jego kopii zapasowej, co program oczywiście umożliwia.

Dzięki programowi CCleaner, codzienna praca z komputerem stanie się znacznie szybsza i przyjemniejsza.

Uwaga!
• Wersja Slim publikowana jest przez producenta kilka dni po premierze standardowej wersji.
• Polecamy pobrać dodatek CCEnhancer rozszerzający funkcjonalność CCleaner.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.9 (35 głosów)

Strefa Download programu
CCleaner SlimCCleaner Slim 6.25.11093
Wersja stabilna
74.5 MB | 2024-06-19

Ilość pobrań: 10883 | W tym miesiącu: 20 | W poprzednim miesiącu: 40

Komentarze (2)
CCleaner Slim
avatararrow
krystian3w | 2016.09.21 13:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@pytek Też dla wersji 64 bitowej, a na stronie producenta kliknij "no thanks" by pobrała się darmowa wersja.
CCleaner Slim 5.22.5724
avatararrow
~pytek | 2016.06.28 08:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ta wersja slim jest też dla 64 bit ? Czy wyskakuje co jakiś czas w nim komunikat o aktualizacji ,że jest nowsza wersja do pobrania a po kliknięciu przekierowuje na stronę producenta na płatny produkt ?
CCleaner Slim 5.18.5607