w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 252
Wszystkich postów: 904401
Wszystkich tematów: 127556

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6603 dni

Advanced System Tweaker 2.0.0


Tweaking.com - Advanced System Tweaker to poręczne narzędzie, które zostało zaprojektowane aby zapewnić pomoc w optymalizacji i przyspieszeniu systemu Windows. Program daje szybki i bezproblemowy dostęp do większości narzędzi systemowych, które często są głęboko schowane w systemie, umożliwia także zmianę wielu ustawień systemu za pomocą modyfikacji wpisów rejestru. Program można uznać za centrum, z którego możemy zarządzać każdym rodzajem tweaków, dodatków i w ogóle wszystkim, co można zrobić za pomocą plików rejestru, wiersza poleceń i plików VBScript.

Mimo że program nie jest spolszczony, jego interfejs jest prosty i łatwy w użyciu dla każdego użytkownika. Wszystkie tweaki są podzielone na grupy: dwie uniwersalne "Konserwacja systemu" i "Przyśpieszenie systemu" oraz "Windows 7" i "Windows XP". W grupie Konserwacja możemy szybko i bezproblemowo sprawdzić dyski twarde pod kątem występowania błędów, przeprowadzić defragmentację dysku (tutaj znowu mamy podział na Windows XP, Vista i 7), usunąć niepotrzebne pliki tymczasowe a także sprawdzić integralność plików systemu Windows. Zestaw narzędzi do przyśpieszania systemu pozwala usprawnić działanie przez wyłączenie niepotrzebnych funkcji i usług systemowych, a także na poprawę działania łącza internetowego. Grupy "Windows 7" i "Windows XP" są przeznaczone dla posiadaczy tych dwóch systemów i oferują możliwość zmiany kilkuset różnych ustawień w każdym z tych systemów - od przyśpieszenia działania przez wyłączenie zbędnych usług do zmiany domyślnego wyglądu systemu. Zakładka "Programy" daje bezpośredni i szybki dostęp do kilkunastu programów informacyjnych i diagnostycznych systemu Windows.

Zalecane jest, aby przed każdym użyciem programu zrobić kopię zapasową rejestru, program oferuje taką opcję przy każdym swoim starcie. W razie jakichkolwiek problemów z działaniem systemu możemy przywrócić kopię rejestru i wrócić do pierwotnej konfiguracji.

Uwaga!
Mimo iż program jest bardzo prosty w obsłudze, zalecamy jego używanie raczej zaawansowanym użytkownikom, którzy wiedzą z jakich jego funkcji można bezpiecznie i z pożytkiem skorzystać.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Advanced System TweakerAdvanced System Tweaker 2.0.0
Wersja stabilna
5.74 MB | 2013-03-25

Ilość pobrań: 348 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (0)
Advanced System Tweaker