w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 204
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

Toolwiz Game Boost 1.3.0.0


Toolwiz Game Boost - program do optymalizacji komputera pod kątem uruchamiania gier komputerowych i korzystania z zawartości Internetu. Aplikacja zajmuje się zmniejszeniem obciążenia zasobów systemowych poprzez tymczasowe zamknięcie działających w tle usług i procesów oraz uporządkowanie pamięci operacyjnej. Dzięki programowi wydajność przetwarzania grafiki w grach może poprawić się o nawet kilkanaście procent.

Aplikacja, podobnie jak pozostałe oprogramowanie wydane przez Toolwiz Software wyróżnia się bardzo prostym w obsłudze, przyjaznym interfejsem użytkownika - do przeprowadzenia optymalizacji wystarczy jedno kliknięcie myszy. Warto jednocześnie zaznaczyć, że wprowadzane w systemie modyfikacje są tymczasowe i mogą zostać w bezpieczny sposób wycofane. Przejście do trybu gracza rozpoczyna się po naciśnięciu na przycisk "Enter GameBoost Mode". Następnie możemy zminimalizować lub zamknąć aplikację - odtworzenie ustawień systemu jest możliwe w obu przypadkach.

Zasadniczym zadaniem narzędzia jest defragmentacja danych. Aplikacja może zoptymalizować całą przestrzeń pamięci oraz określoną ścieżkę na dysku twardym. Kolejne opcje pozwalają na zatrzymanie lub dezaktywację:
- niektórych skrótów klawiaturowych,
- usługi Network Share,
- zaplanowanych operacji Harmonogramu Zadań,
- mechanizmu Windows Update,
- współdzielenia multimediów i urządzeń multimedialnych,
- obsługi drukarek,
- efektów Aero Glass,
- mechanizmu automatycznego wykrywania Proxy,
- obsługi tabletów,
- cache odpowiedzialnego za kompatybilność aplikacji,
- usługi toczenia sieciowego,
- skanera i innych powiązanych urządzeń.

Toolwiz Game Boost jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być użytkowane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja może działać w trybie Portable mimo tego, że posiada instalator - należy po prostu skopiować na pamięć plik wykonywalny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Toolwiz Game BoostToolwiz Game Boost 1.3.0.0
Wersja stabilna
0.67 MB | 2012-10-25

Ilość pobrań: 234 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Toolwiz Game Boost