w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 192
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Eusing Free Registry Jump 2.1


Eusing Free Registry Jump to niewielkie narzędzie usprawniające działanie rejestru Windows. Aplikacja uzupełnia funkcjonalność standardowego edytora dołączonego do systemu operacyjnego. Dodaje mianowicie możliwość definiowania odnośników do wybranych kluczy i wartości rejestru. Użytkownik może stworzyć listę najczęściej odwiedzanych miejsc, a następnie błyskawicznie otwierać je w dedykowanym oprogramowaniu. Narzędzie przypadnie do gustu wszystkim odbiorcom mającym do czynienia z edycją rejestru na co dzień - przyda się administratorom, programistom i testerom.

Obsługa programu jest niezwykle prosta - interfejs został ograniczony do minimum. Użytkownik ma do dyspozycji kilka sposobów na korzystanie ze skrótów. Najszybszą metodą jest wybranie opcji "Jump from Clipboard" - w tym przypadku Edytor Rejestru zostanie otwarty na podstawie aktualnej zawartości schowka systemowego. Drugi sposób, to wpisanie ścieżki do klucza w polu edycyjnym widocznym w górnej części okna. Mamy także możliwość definiowania bardziej trwałych odnośników. Po naciśnięciu na przycisk "Add to List", ścieżki zostaną zapisane na liście ulubionych.

Ważną cechą programu jest weryfikacja poprawności skrótów. Aplikacja akceptuje klucze główne rejestru w dwóch często spotykanych formatach - pełnym (na przykład "HKEY_CURRENT_USER") i skróconym (na przykład "HKCU").

Eusing Free Registry Jump jest dostępny za darmo (licencja freeware). Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - składa się z jednego pliku wykonywalnego. Cecha ta sprawia, że program może działać w trybie Portable - wystarczy go skopiować na klucz USB, kartę pamięci lub inny nośnik.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Eusing Free Registry JumpEusing Free Registry Jump 2.1
Wersja stabilna
0.38 MB | 2015-04-27

Ilość pobrań: 144 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Eusing Free Registry Jump