w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 244
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6678 dni

System Mechanic Free 18.7.3.176


System Mechanic Free - program do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows. Aplikacja udostępnia podstawowy zestaw funkcji, pozwalających między innymi na usunięcie z dysku twardego zbędnych plików oraz zregenerowanie zawartości rejestru. Posiada czytelny interfejs i modularną budowę - każde z dostępnych narzędzi może zostać uruchomione w dowolnym momencie.

Obsługa programu jest bardzo prosta i składa się ze standardowych kroków. Podczas startu sugerowane jest przeprowadzenie skanowania systemu w poszukiwaniu nieprawidłowości. Dostępne są dwa tryby (szybki i pełny). Po zakończeniu analizy można przejrzeć listę znalezionych błędów i zdecydować się na ich naprawienie. Aplikacja wykrywa zbędne wpisy w rejestrze i autostarcie oraz pozwala na usunięcie plików tymczasowych popularnego oprogramowania (przeglądarki internetowe, narzędzia systemowe, komunikatory). Warty uwagi jest moduł wyświetlający szczegółowe informacje na temat konfiguracji komputera. Wśród innych ciekawych funkcji znajdują się: optymalizacja pamięci operacyjnej, podgląd historii przeprowadzonych operacji, informowanie o zabezpieczeniach (zapora sieciowa, pakiet antywirusowy), badanie modyfikacji istotnych plików systemowych, moduł pozwalający na usuwanie oprogramowania, wyszukiwanie duplikatów plików, naprawianie skrótów, bezpieczne usuwanie danych (niszczarka), defragmentator partycji, tworzenie kopii zapasowych.

Posiadacze systemów Windows Vista i Windows 7 mogą skorzystać z dodatkowej funkcji - gadżetu iolo PC Status wyświetlanego na pulpicie. Informuje on w jakim stanie znajduje się aktualnie komputer, pozwalając błyskawicznie naprawić istniejące nieprawidłowości. Program posiada również moduł automatycznej aktualizacji bazy sygnatur.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie (licencja freeware). Na witrynach producenta nabyć można wydanie profesjonalne, o znacznie rozszerzonej funkcjonalności (ponad 50 dodatkowych narzędzi, bogata baza optymalizacji, blokowanie niebezpiecznych aplikacji i zachowań, automatyczny system ActiveCare). Całość w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Instalacja aplikacji odbywa się w trybie online. Połączenie z Internetem jest niezbędne do poprawnego aktywowania programu - należy podać swój adres e-mail, na który po kilku minutach zostaje wysłany kod seryjny.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (14 głosów)

Strefa Download programu
System Mechanic FreeSystem Mechanic Free 18.7.3.176
Wersja stabilna
0.57 MB | 2019-07-02

Ilość pobrań: 1926 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (2)
System Mechanic Free
avatararrow
andrzejjajko | 2013.06.12 20:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
jak sie u was sprawuje darmowa wersja na win 7 64 bit
System Mechanic Free 11.7.1
avatararrow
~Ozzi | 2011.11.25 21:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używałem płatnej wersji jakiś czas temu... było ok.