w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 197
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6652 dni

OpenWith Enhanced 1.15


OpenWith Enhanced – rozszerzenie standardowego okna systemu Windows „Otwórz za pomocą”. Ten niewielki dodatek uzupełnia to okno dialogowe o nowe funkcje, dzięki czemu korzystanie z funkcji „Otwórz za pomocą” jest bardziej intuicyjne i skuteczniejsze niż przy użyciu standardowych ustawień.

Po zainstalowaniu dodatku OpenWith Enhanced, okno sugerujące odpowiednie programy dla danego typu pliku nieznacznie zmieni swoją postać. Oprócz tradycyjnej listy narzędzi, których można użyć, na czerwono zostaną dodane jeszcze inne programy. W oknie wyświetlone będą też najpopularniejsze aplikacje, właściwe dla danego formatu plików, a które nie są jeszcze zainstalowane na naszym komputerze. Programy umieszczane są na liście w oparciu o dane pobierane z sieci, które dotyczą popularności danych aplikacji wśród użytkowników na całym świecie.

Sugerowanie programów, których jeszcze nie mamy zainstalowanych, to bardzo pomysłowe rozwiązanie. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jakie inne programy możemy zastosować do obsługi danego pliku. Funkcja ta może okazać się cenną zwłaszcza wśród użytkowników, którzy mają małą wiedzę na temat oprogramowania. Przydatne jest to także w przypadku plików, których komputer nie rozpoznaje, bo np. nie mamy zainstalowanego programu do ich obsługi. W takiej sytuacji wystarczy tylko wybrać z menu kontekstowego takiego pliku pozycję „Otwórz za pomocą…” i wszystko jasne. W oknie wyświetlone zostaną aplikacje, których można z powodzeniem użyć.

Samo wyświetlanie proponowanych aplikacji to nie wszystko. Po wybraniu programu, który nie jest zainstalowany, możemy zostać przeniesieni na stronę producenta. Jest to wygodne rozwiązanie, bowiem stamtąd szybko możemy pobrać daną aplikację, o ile jest ona darmowa. Jeżeli nie, znajdziemy tam dane dotyczące zakupu programu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
OpenWith EnhancedOpenWith Enhanced 1.15
Wersja stabilna
0.46 MB | 2014-12-02

Ilość pobrań: 257 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
OpenWith Enhanced
avatararrow
~Box | 2011.09.13 15:26
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry pomysł.