w
googluj

ChrisTV Online! Premium Edition 11.20


ChrisTV Online! Premium Edition to program do oglądania telewizji oraz słuchania rozgłośni radiowych nadawanych przez Internet (łącznie z ponad 2600 źródeł). Pozwala uzyskać dostęp do tego typu mediów z całego świata, w tym również Polski (pomimo braku polskojęzycznego interfejsu), włącznie z programami w jakości HD. Względem darmowej wersji, w opisywanej edycji Premium zastosowano przede wszystkim więcej możliwości dotyczących internetowych streamingów: teraz ładują się szybciej, można je nagrywać, jak również dodawać nieograniczoną liczbę własnych. Zwiększono także liczbę wyników wyszukiwania wyświetlanych na ekranie oraz dodano kilka opcji w ustawieniach.

Obsługa programu pozostała na tym samym poziomie, dzięki czemu jest przyjazna nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Po uruchomieniu aplikacji (konieczne może być zaakceptowanie systemowego alertu o odblokowaniu zapory), w prawej strony okna wyświetlona zostaje lista wszystkich dostępnych do odtworzenia mediów. Podzielone zostały na foldery, które odpowiadają kolejnym obsługiwanym krajom. Po rozwinięciu wybranego katalogu, w jednym miejscu uzyskujemy dostęp zarówno do zwykłych programów telewizyjnych, tych w wysokiej rozdzielczości, jak również rozgłośni radiowych. Kliknięcie wybranego kanału w kilka sekund ładuje jego przekaz w głównym oknie. Obraz przesyłany jest płynnie i bez zacięć.

Warto zwrócić uwagę na dolną belkę z przyciskami, która znajduje się poniżej wyświetlanego streamingu. Znajdziemy tam między innymi dostęp do ustawień, jak również możliwość nagrywania oglądanego materiału.

Uwaga!
• Podczas instalacji kreator stara się przyłapać użytkownika na odruchowym potwierdzeniu umów licencyjnych dodatkowych programów reklamowych. Należy uważnie czytać kolejne strony instalatora, by tego uniknąć, dzięki wybraniu przycisku „Skip” na etapie ewentualnej akceptacji umów.
• W naszej bazie znajduje się także darmowa wersja programu; ChrisTV Online! Free Edition.

Ograniczenia!
Edycja Trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania oraz pozwala na oglądanie jedynie niektórych stacji i rozgłośni.

Wymagania!
Do poprawnego działania programu może być konieczne zaktualizowanie do najnowszych wersji:
Windows Media Playera,
VLC Media Playera,
Adobe Flash Playera.
Odpowiednie linki znajdziemy także bezpośrednio w aplikacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
ChrisTV Online! Premium EditionChrisTV Online! Premium Edition 11.20
Wersja stabilna
4.37 MB | 2015-09-24

Ilość pobrań: 678 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ChrisTV Online! Premium Edition