w
googluj

Soft4Boost TV Recorder 7.7.7.367


Soft4Boost TV Recorder to program umożliwiający oglądanie oraz nagrywanie przekazu telewizyjnego z karty TV lub bezpośrednio z kamer, które w podobny sposób transmitują obraz do komputera. Kierowany jest więc do osób, które wyposażyły swój komputer zarówno w odpowiednie urządzenia, jak i zadbały o ich połączenie (np. antenowe czy kablowe). Umożliwi przy tym planowanie nagrań, dzięki czemu komputer wyposażony w kartę telewizyjną zyska funkcjonalność PVR (Private Video Recorder) – nagrywarki przekazywanego obrazu, wykorzystującej „terminarz”.

Obsługa programu jest generalnie prosta, choć jego interfejs odbiega nieco standardem od tworzonych dzisiaj programów. Producent, naszym zdaniem niepotrzebnie, zmienił (w wizualnym sensie) sposób zamykania poszczególnych okienek, przez co być może wygląda to niewiele lepiej od standardowych przycisków, jednak w praktyce dużo bardziej irytuje – to rozwiązania wymaga przyzwyczajenia. Trzymanie się tego designu zaskakuje tym bardziej, że ogólnie wygląd aplikacji nie jest szczególnie ciekawy. Do dyspozycji mamy szare okna oraz czytelną, choć nieco zbyt małą i przesadnie prostą czcionkę napisów. Mimo, że wygląd jest kwestią gustu, uważamy, że drobne poprawki byłyby tutaj wskazane.

Od strony technicznej aplikacji nie można jednak wiele zarzucić. Jest to program o podstawowych możliwościach, choć opcje związane z planowaniem nagrań mogą się okazać przydatne – szczególnie jak raz poznamy zalety płynące z tego rozwiązania (nie ominiemy już ulubionego serialu, bo po prostu nagra się on o odpowiedniej porze), nie będziemy chcieli przestać z niego korzystać. W najnowszej, w chwili pisania niniejszego tekstu, wersji aplikacja obsługuje przekaz wideo wykorzystujący standardy: DVB-T, ATSC, DVB-S, DVB-S2, ISDB-T, CMMB, AVS oraz DMB-TH.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja aplikacji pozwala na nagrywanie maksymalnie 30-sekundowych filmów i pozwala sumarycznie używać programu przez 30 minut.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost TV RecorderSoft4Boost TV Recorder 7.7.7.367
Wersja stabilna
38.3 MB | 2024-05-04

Ilość pobrań: 587 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Soft4Boost TV Recorder