w
googluj
pl

Cypheros TS-Doctor 4.1.2


Cypheros TS-Doctor to rozbudowany program, który służy do edycji oraz naprawy plików wideo, będących nagraniami telewizyjnymi, stworzonymi przy użyciu odbiorników telewizji naziemnej, zarówno cyfrowej, jak i analogowej, kablowej oraz satelitarnej. Liczne opcje pozwalają na przygotowanie materiału w taki sposób, aby jego późniejsze oglądanie było przyjemne i pozbawione zbędnych niedogodności (na przykład reklam).

Główną zaletą programu jest prostota jego obsługi. Narzędzie pozwala na przycinanie nagranego materiału, aby zachować jedynie wartościowe kawałki filmu. Moduł ten będzie szczególnie przydatny do usuwania z nagrać reklam; ponieważ w aplikacji zaimplementowano algorytmy rozpoznające reklamy, proces ich usuwania w praktyce może sprowadzić się do naciśnięcia jednego przycisku. Równie przydatną funkcją programu jest możliwość naprawienia wadliwego nagrania, dzięki czemu bez problemów będzie potem odtwarzane na przykład w domowym odtwarzaczu DVD.

Jak na idący z duchem czasu program przystało, Cypheros TS-Doctor świetnie radzi sobie nie tylko z nagraniami w niskiej rozdzielczości. FullHD jest w pełni obsługiwanym standardem, dzięki czemu program można wykorzystać do edycji nagrań w najlepszej jakości. Ciekawą funkcją jest możliwość kompresji nagrania nawet o 70% bez widocznej straty na jakości. Będzie to miało kluczowe znaczenie, w przypadku, gdy użytkownik zechce zarchiwizować filmy na przykład na zewnętrznym nośniku pamięci flash, kiedy objętość materiału, w przypadku nagrań wysokiej rozdzielczości, jest kluczowa.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona została do 30 dni działania.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski, po uruchomieniu aplikacji należy wybrać menu Settings, a następnie opcję Preferences. Druga zakładka ukazanego okna (Language) pozwoli z rozwijanej listy wybrać język polski (Polish). Program zostanie automatycznie zrestartowany, a wybrany język aktywowany.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Cypheros TS-DoctorCypheros TS-Doctor 4.1.2
Wersja stabilna
75 MB | 2024-06-15

Ilość pobrań: 1896 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Cypheros TS-Doctor