w
googluj
pl

DVBViewer Pro 7.2.4.0


DVBViewer Pro to program przeznaczony do oglądania cyfrowej telewizji i słuchania stacji radiowych za pomocą karty DVB lub serwera SAT>IP. Program oferuje wysoką jakość obrazu (wsparcie dla HDTV i Ultra HDTV) oraz dźwięku (zbliżona do jakości CD). Obsługiwane są niemal wszystkie karty telewizyjne, odbiorniki USB-TV czy klucze USB służące do oglądania telewizji cyfrowej. W dodatku program pozwala na korzystanie z dowolnej liczby takich urządzeń jednocześnie. DVBViewer Pro oferuje bogatą funkcjonalność w zakresie oglądania i nagrywania cyfrowej TV. W programie zawarto listę kanałów (z funkcjami edycyjnymi i organizacyjnymi), wykaz ulubionych kanałów, elektroniczny przewodnik programowy, funkcję skanowania kanałów, zestaw domyślnych kanałów i stacji radiowych, programator nagrywania transmisji telewizyjnej i radiowej oraz funkcję manualnego nagrywania TV/radia. Przygotowano także możliwości odpowiedzialne za przesunięcie czasowe (timeshift – łatwy powrót do przegapionej części aktualnie oglądanej transmisji, o ile akurat jest ona nagrywana) oraz tworzenie zrzutów ekranu. W każdym momencie dostępny jest tryb podglądu kanałów, wyświetlający podgląd np. w formie mozaiki. DVBViewer Pro wspiera rozwiązania takie jak HbbTV oraz MHEG-5 (dla usługi teletekstu). Warto dodać, że możliwe jest wyświetlanie obrazu z kamer (lokalnych i internetowych). Program obsługuje piloty telewizyjne zgodne z WinLIRC i MCE.

DVBViewer Pro dodatkowo pozwala na odtwarzanie lokalnych plików A/V, płyt CD/DVD oraz materiałów wideo/audio dostępnych pod wybranym adresem URL czy przesyłanych przez urządzenia zgodne z UPnP. Przygotowano dość funkcjonalny odtwarzacz tego typu multimediów, oferujący moduł playlisty, obsługujący napisy filmowe i wyświetlający wizualizacje audio. W razie potrzeby można skonfigurować różne ustawienia obrazu TV/ wideo oraz opcje dźwięku – skorzystamy m.in. z trybu pełnego ekranu, zoomu, różnych współczynników proporcji obrazu, opcji dostosowania jasności, nasycenia, kontrastu i barwy, kilku filtrów graficznych i shaderów, korektora audio, funkcji wyboru ścieżki audio i ścieżki napisów.

Interfejs graficzny The DVBViewer Pro jest przyjemny dla oka i intuicyjny w obsłudze. Istnieje możliwość ustawienia wybranej skórki interfejsu. Mniej doświadczeni użytkownicy w krótkim czasie opanują podstawowe zasady korzystania z programu. W razie problemów można skorzystać z opcji Pomoc, która wyświetla Wiki z zestawem porad, a także zapoznać się z podręcznikiem użytkownika i działem FAQ w witrynie producenta. Instrukcje są dostępne w języku angielskim i niemieckim.

Ograniczenia!
Wersja Demo posiada ograniczenia w stosunku do pełnej wersji DVBViewer Pro. TV/radio i multimedia można oglądać/słuchać maksymalnie przez 1 godzinę, po czym zostaną one automatycznie wyłączone aż do ponownego uruchomienia kanału, stacji radiowej czy pliku wideo/audio. Nagrywanie transmisji TV/radia nie jest możliwe. Program nie współpracuje z urządzeniami sieciowymi UPnP. Wizualizacje audio oraz informacje OSD nie są wyświetlane. Nie ma możliwości zmiany skórki graficznej interfejsu. Na obrazie TV/wideo jest ciągle prezentowany niewielki tekst z informacją, że używamy wersji demonstracyjnej. Pozostałe, mniej istotne ograniczenia zostały wymienione w witrynie producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
DVBViewer ProDVBViewer Pro 7.2.4.0
Wersja stabilna
7.78 MB | 2023-04-24

Ilość pobrań: 3518 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 52

Komentarze (0)
DVBViewer Pro