w
googluj

Grover Podcast 2.4.2


Grover Podcast to dedykowany systemowi Windows 10 program do zarządzania, pobierania i odtwarzania podcastów, które można zaimportować zarówno z zewnętrznego adresu, jak i wyszukać wewnątrz aplikacji, przy użyciu rozbudowanej wyszukiwarki, z uwzględnieniem kategorii tematycznych. Program pozwala na subskrybowanie kanałów i automatyczne pobieranie nowych treści, włączając w to krótkie opisy nowych odcinków. Aplikację cechuje całkiem sporo ustawień, które pozwolą dostosować głównie sposób pobierania podcastów do własnych potrzeb. Ciekawostką jest możliwość zmiany kolorystyki interfejsu na ciemny lub jasny, co wymaga zrestartowania aplikcji (program wykorzystuje interfejs ModernUI z najnowszego systemu Microsoftu).

Jak przystało na tego typu narzędzie, stworzone w dodatku w oparciu o minimalistyczny design, obsługa jest bardzo prosta i nie będzie tutaj przeszkodą brak znajomości języka angielskiego, w którym wyświetlane są wszystkie teksty w programie. Nawigowanie odbywa się głównie w menu po lewej stronie ekranu, gdzie napisom towarzyszą czytelne i typowe ikonki – łatwo więc zorientować się do czego służą. Wygodną funkcją jest opcja zminimalizowania szerokości całego menu do samych ikon, co zwiększy czytelność całej aplikacji na przykład na mniejszych monitorach o niższej rozdzielczości (pamiętajmy, że Windows 10 z powodzeniem działa również na tabletach).

W programie dość pozytywnie zaskakuje szybkość odtwarzania podcastów, nawet tych, które dopiero muszą się załadować. Naturalnie zależeć to może od wydajności naszego sprzętu, a przede wszystkich przepustowości samego łącza internetowego, jednak mimo to szybkie reakcje programu są miłym dodatkiem, do dobrze prezentującej się całości. Program zdecydowanie wart jest polecenia, o ile szukamy podobnego, prostego menadżera podcastów, w którym bezpośrednio będziemy w stanie je oglądać i w podstawowy sposób nimi zarządzać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Grover PodcastGrover Podcast 2.4.2
Wersja stabilna
7.45 MB | 2016-07-22

Ilość pobrań: 432 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Grover Podcast