w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni
pl

Ashampoo Magical Defrag 3.0.2.91


Ashampoo Magical Defrag to program pozwalający przeprowadzać defragmentację dysków twardych komputera, oferując przy tym kilka nietypowych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na ogólną wydajność komputera oraz automatyzację pracy aplikacji. Funkcje te umożliwiają na przykład automatyczne uruchamianie procesu defragmentacji podczas wykrytej bezczynności komputera oraz stosowanie algorytmów, które spowalniają fragmentację kolejnych zapisywanych na dyskach danych, poprzez bardziej optymalny zapis.

Obsługa programu jest bardzo prosta, również dzięki interfejsowi, którego głównej okno automatycznie dostosowuje swoją zawartość do wykonywanej właśnie czynności. Z jego poziomu skontrolujemy działanie analizy zawartości dysków, postępu ich defragmentacji, a także uzyskamy dostęp do dodatkowych ustawień, które pogrupowane zostały na pasku narzędzi w rozwijanych menu. Program daje użytkownikowi możliwość ręcznego wybrania napędów do defragmentacji, ale również wybranie wszystkich partycji jednocześnie. Aplikacja wykrywa przy tym partycje bazujące na dyskach półprzewodnikowych (SSD) oraz pamięci przenośne, w przypadku których nie zaleca się defragmentacji, ponieważ przyczynia się do szybszego zużycia takich napędów; nie przynosi zresztą w tym przypadku wymiernych korzyści związanych z późniejszą wydajnością pracy.

Ustawienia Ashampoo Magical Defrag pozwalają między innymi kontrolować automatyczne uruchamianie aplikacji oraz wykorzystanie nowatorskich funkcji związanych z automatyczną defragmentacją podczas bezczynności.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania. Dostępna jest możliwość wydłużenia tego okresu do 30 dni, poprzez darmową rejestrację nowego konta użytkownika (odpowiednia opcja dostępna jest bezpośrednio w programie).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo Magical DefragAshampoo Magical Defrag 3.0.2.91
Wersja stabilna
13.75 MB | 2014-10-26

Ilość pobrań: 574 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ashampoo Magical Defrag