w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

PassMark Fragger 1.0 Build 1000


PassMark Fragger to niewielkie narzędzie służące do fragmentacji i defragmentacji plików zapisanych na dysku twardym. Operacja jest wykonywana na podstawie określonych przez użytkownika parametrów, takich jak rozmiar i liczba fragmentów oraz lokalizacja na urządzeniu (skoncentrowana, rozrzucona, losowa, pierwszego dopasowania). Aplikacja pozwala tym samym na przetestowanie zachowania komputera dla różnych warunków początkowych. Program jest kompatybilny zarówno z najpopularniejszymi typami dysków (SATA, IDE, SCSI, SSD, USB Flash, macierze RAID) jak i systemami plików (NTFS, FAT, FAT32, exFAT).

Narzędzie posiada przyjazny interfejs, a jego obsługa sprowadza się do kilku prostych operacji - wczytania pliku, zmiany preferencji, przeprowadzenia analizy oraz wybrania opcji "Fragment" lub "Defragment". Dla zwiększenia czytelności, w głównym oknie aplikacji znajdziemy schematyczną mapę klastrów, procentowy wskaźnik fragmentacji i tablicę fragmentów. Ciekawą funkcją narzędzia jest również wyświetlanie szczegółowych informacji o wybranym woluminie (lista LCN, rozmiar klastra, liczba klastrów o określonym statusie, największy wolny/zajęty blok).

Uwaga!
PassMark Fragger korzysta ze standardowego, systemowego API służącego do fragmentacji i defragmentacji plików. Warto jednak przed rozpoczęciem pracy wykonać kopię zapasową danych.

Ograniczenia!
PassMark Fragger jest dostępny bezpłatnie wyłącznie do użytku osobistego. Komercyjne korzystanie z aplikacji wiąże się z dodatkową opłatą. Szczegółowe informacje na ten temat (wraz z możliwością zakupu) znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej.

Wymagania!
Program należy uruchamiać z uprawnieniami administratora. Aby to zrobić, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji - z wyświetlonego menu kontekstowego wybieramy opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PassMark FraggerPassMark Fragger 1.0 Build 1000
Wersja stabilna
0.53 MB | 2013-04-15

Ilość pobrań: 143 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PassMark Fragger