w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 152
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

SpeeDefrag 7.1


SpeeDefrag to darmowe i niewielkie narzędzie do defragmentacji dysków, w zamierzeniu mające zastąpić standardowy Defragmentator systemu Windows i posługujące się sprytnymi sztuczkami w celu przyspieszenia układania plików na dysku. Interfejs programu jest bardzo prosty i czytelny.

Po uruchomieniu programu pierwszym krokiem jest wybór dysku, który chcemy poddać defragmentacji. W przeciwieństwie do domyślnego narzędzia systemowego, SpeeDefrag może defragmentować więcej niż jeden napęd jednocześnie.

Następnie należy wybrać tryb defragmentacji spośród czterech dostępnych, różniących się głównie kolejnością wykonywanych działań:
• restart systemu – defragmentacja – zamknięcie systemu,
• restart systemu – defragmentacja – restart systemu,
• defragmentacja – restart systemu,
• defragmentacja - restart systemu.

Powiązanie defragmentacji z restartem systemu jest rozwiązaniem unikalnym i pozwalającym na znaczne usprawnienie całego procesu. Trik polega na tym, że po ponownym uruchomieniu systemu do odświeżonej pamięci RAM ładowany jest jedynie SpeeDefrag, co wydatnie odciąża komputer i pozwala na przyspieszenie defragmentacji. Ogranicza to również możliwość występowania uciążliwych błędów, po których cały proces trzeba zaczynać od nowa.

SpeeDefrag to aplikacja, którą można polecić każdemu użytkownikowi dbającemu o porządek i zdrowie swojego systemu.

Uwaga!
Razem z aplikacją domyślnie instalowane jest też oprogramowanie RelevantKnowledge. zalecamy w odpowiednim momencie użyć przycisku "Decline" aby oprogramowanie nie zostało zainstalowane w naszym systemie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SpeeDefragSpeeDefrag 7.1
Wersja stabilna
0.84 MB | 2013-08-01

Ilość pobrań: 393 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SpeeDefrag