w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 449
Wszystkich postów: 937854
Wszystkich tematów: 138399

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

Truedialer 3.65


ico
Truedialer jest to menedżer kontaktów (książki adresowej), który dostępny jest m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, a także dialer. Jego producentem jest ta sama firma, która stoi za aplikacją Truecaller, dzięki której można się dowiedzieć, kto do nas dzwoni, nawet w sytuacji, gdy numeru dzwoniącego w ogóle nie mamy w swojej książce adresowej. Truedialer daje możliwość szybkiego i wygodnego wyszukiwania naszych kontaktów oraz ich edytowania, ale program ten może być również zintegrowany z bazą danych Truecallera. A mówimy o tym, ponieważ - wedle zapewnień twórców - Truecaller to dane o ponad miliardzie kontaktów. Aby jednak mieć tę usługę w swoim telefonie, musimy jej program dodatkowo pobrać.

Po pierwszym uruchomieniu Truedialera musimy się zarejestrować. Rejestracja polega zaś na podaniu swojego numeru telefonu; pole formularza powinno być uzupełnione automatycznie. W celu weryfikacji, z podanym numerem zostanie nawiązane połączenie telefonicznie; w praktyce jednak nie musimy nic robić (nawet odbierać telefonu). Proces rejestracji kończy utworzenie własnego profilu. Mamy do wyboru profil na bazie adresu e-mail (podajemy jedynie imię i nazwisko) albo logowanie przy użyciu już posiadanego konta w Google+ lub Facebooku. Możemy jednocześnie wybrać, czy nasze dane kontaktowe mają być dostępne publicznie, czy mają mieć do nich dostęp tylko znajomi znajomych, czy może wymagana ma być prośba.

Pod względem wizualnym program robi wrażenie. Jest nowoczesny i piękny. Wrażenie robi również jego funkcjonalność. Górną połowę ekranu stanowi najnowsza historia naszych połączeń, którą możemy filtrować, na dole zaś mamy klawiaturę ekranową (to w końcu dialer!). Między widokami na cyfry i litery przełączamy się gestami przesunięcia albo dotykając ich ikon. Gestem przesunięcia w prawo wykonujemy połączenie telefoniczne z danym kontaktem, natomiast w lewo - wysyłamy do niego wiadomość; tapnięcie w kontakt oznacza przejście do ekranu jego szczegółów. Przytrzymanie numeru na klawiaturze numerycznej pozwala nam z kolei utworzyć skrót do kontaktu. Skróty te można również przypisać w osobnym panelu związanym z samymi kontaktami. Aplikacja umożliwia nam posiadanie do niej również globalnego skrótu w panelu powiadomień Androida.

Ograniczenia!
Wymagana jest rejestracja przez podanie numeru telefonu; utworzenie profilu jest z kolei możliwe poprzez adres e-mail, dane z Google+ bądź Facebooka. Integracja z usługą Truecaller wymaga dodatkowo pobrania jej aplikacji.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
TruedialerTruedialer dla Android
2016-03-06

Ilość pobrań: 43 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Truedialer