w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 449
Wszystkich postów: 937854
Wszystkich tematów: 138399

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

Facebook Groups


ico
Masz konto na Facebooku? A masz też urządzenie mobilne z systemem Android? Jeśli tak, to zainteresuje Cię na pewno kolejna oficjalna aplikacja Facebooka, a mianowicie: Facebook Groups, służąca do zarządzania grupami - ich tworzenia, wyszukiwania i prowadzenia, czyli udostępniania informacji ich członkom.

Same grupy na Facebooku można tworzyć w dowolnym celu. Przydać się mogą np. rodzinom - do dzielenia się prywatnymi zdjęciami czy organizowania wspólnych wyjazdów; zespołom - do publikowania harmonogramów; mieszkańcom - do dzielenie się aktualnościami lokalnymi; uczniom i studentom - do współpracy nad projektami czy dzielenia się notatkami. Zresztą grupy przydadzą się w przeróżnych celach - najważniejsze, że wspólnych. Ich zaleta jest więc oczywiste: one konkretyzują sposób naszego przebywania na Facebooku.

Grupy podzielone są zasadniczo na 2 rodzaje: otwarte i zamknięte. Aplikację wyposażono w wyszukiwarkę grup, więc po wpisaniu frazy i wyświetleniu się listy rezultatów będziemy wiedzieć przede wszystkim, jaki jest rodzaj grupy, a także ilu ma już członków. Po przejściu do ekranu szczegółów danej grupy otwartej będziemy mieć możliwość przyłączenia się do niej oraz poznania jej obecnych członków (z opcjami wyświetlenia ich profilów oraz wysłania im wiadomości).

Po uruchomieniu aplikacji trzeba się do niej zalogować za pośrednictwem Facebooka. (Jeżeli nie mamy konta, ekran zawiera link do strony rejestracyjnej, która otworzy się w domyślnej w naszym systemie przeglądarce internetowej). Interfejs aplikacji podzielono na 4 zakładki. Są to kolejno: podsumowanie grup z opcją tworzenia nowych (ekran główny), bieżące powiadomienia dotyczące grup, propozycje grup dla nas, ustawienia aplikacji (decydujemy o włączeniu/wyłączeniu powiadomień push oraz dźwiękach aplikacji).

Ograniczenia!
Wymagane jest zalogowanie się za pośrednictwem danych z Facebooka.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Facebook GroupsFacebook Groups dla Android
2015-08-06

Ilość pobrań: 425 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Facebook Groups