w
googluj

Samba 2.1.646


ico
Samba to nietypowy komunikator wideo. Ta nietypowość ma być jego główną zaletą. Robimy tak: przesyłamy komuś jakiś krótki film z naszym udziałem...no ale co dalej? Czy znamy reakcję adresata? Nie - i właśnie temu zaradzić ma Samba. Aplikacja udostępniać ma nam nagranie odbioru filmu przez adresata; po prostu widzimy jego twarz. Czy się śmiał, czy płakał, czy miał kamienny wyraz twarzy - tego mamy się dowiedzieć. Program wydano m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android.

Po pierwszym uruchomieniu musimy podać swój numer telefonu w celu rejestracji; po chwili otrzymamy kod PIN, który należy wpisać. Następnie mamy możliwość zaproszenia do aplikacji znajomych z książki adresowej - wszystkich lub tylko wybranych, ale krok ten można pominąć i powrócić do niego w dowolnej chwili później (stosowna funkcja znajduje się w pasku akcji).

W trybie nagrywania widzimy na ekranie to, co widzi oko naszej kamery. Dysponujemy jedynie funkcją zmiany kamery z tylnej na przednią, a także przyciskiem rozpoczynającym nagrywanie. Podczas nagrywania widzimy pasek postępu, gdyż filmy mają limitowaną długość. Co ciekawe, mamy możliwość przesłania testowego nagrania do samych autorów aplikacji; przeciągnięciem w górę wybieramy adresata/adresatów.

Aplikacja nie oferuje więcej ponad to, o czym już powiedzieliśmy, więc powtórzmy sposób jej działania. W zasadzie służy tylko szybkiej i niezobowiązującej komunikacji typu: 1) osoba A nagrywa coś krótkiego i przesyła to osobie B; 2) osoba B ogląda otrzymany film, ale sama jest nagrywana (oczywiście wie o tym); 3) osoba A wie, jaka była reakcja (o ile była to reakcja prawdziwa).

Ograniczenia!
Wymagane jest podanie numeru telefonu w celach rejestracyjnych; otrzymamy kod PIN, który należy następnie wpisać w aplikacji.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SambaSamba dla Android
2015-11-25

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Samba