w
googluj
pl

Messenger


ico
Messenger to komunikator wydany m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który należy do Facebooka. Program przesyła wiadomości tak samo, jak przesyłane są SMS-y, z tymże nie trzeba za nie płacić; cały proces odbywa się bowiem poprzez transmisję danych (internet). (Na wszelki wypadek dodajmy, że dotyczy to również osób z zagranicy; długość rozmów nie gra roli - wszystko jest zawsze bezpłatne przez sieć wi-fi, w innym wypadku obowiązują nas standardowe stawki za transmisję danych). Aplikacja zapewnia kontakt nie tylko ze znajomymi z Facebooka, gdyż wiadomości można w niej przesyłać też do osób z książki adresowej czy do zupełnie nowych kontaktów, przez wprowadzenie ich numerów telefonów. Aby z komunikatora korzystać musimy mieć - albo założyć - konto na Facebooku.

Komunikator wyposażono w funkcję czatu grupowego - osoby, do których najczęściej wysyłamy wiadomości, możemy dodawać do grup, którym z kolei można nadawać własne nazwy, ale i ustawiać ich zdjęcia, by w rezultacie uzyskiwać dostęp do wszystkich z jednego miejsca. Ponadto, bezpośrednio z aplikacji można robić zdjęcia i nagrywać filmy, a potem wysyłać je jednym dotknięciem. Kolejne dostępne funkcje to m.in.: przekazywanie wiadomości i zdjęć osobom, które nie uczestniczyły w rozmowie; włączanie informacji o lokalizacji, by powiadomić inne osoby, że jesteśmy w pobliżu; wyświetlanie osób dostępnych w aplikacji Messenger i aktywnych na Facebooku; tworzenie skrótów pozwalających na bezpośrednie przechodzenie do rozmów z ekranu głównego; wyłączanie powiadomień na czas pracy czy snu.

Ograniczenia!
Wymagane jest logowanie za pośrednictwem Facebooka. Opcjonalnie podać można swój numer telefonu, by nasi znajomi już korzystający z Messengera łatwiej nas znaleźli.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
MessengerMessenger dla Android
2014-12-02

Ilość pobrań: 455 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Messenger
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.18 14:33
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na razie nie włączam, bo i w wersji stacjonarnej za bardzo kusi jako przerywnik.
Messenger