w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 937848
Wszystkich tematów: 138398

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Soundwave 4.9.0


ico
Soundwave to program dostępny m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który umożliwia nam prowadzenie chatów i dzielenie się informacjami o muzyce, jaką słuchamy, ze znajomymi. Mówiąc dokładniej, aplikacja ta 1) zbiera informacje o przesłuchiwanych przez nas utworach z podłączonych odtwarzaczy muzycznych, a potem 2) wyświetla je w naszym profilu i jednocześnie przedstawia różne statystki z nimi związane, jak np. to, którzy inni użytkownicy Soundwave słuchali tych utworów i kto najwięcej razy. Możemy potem przeglądać profile osób, które mają podobny gust muzyczny, ale i błyskawicznie przesłuchiwać to, czego słuchali, gdyż Soundwave udostępnia nam opcje przekierowania do utworów w zewnętrznych aplikacjach muzycznych.

Aby korzystać z Soundwave musimy się zalogować przy użyciu danych z konta Google+. Na początku warto udać się do sekcji ustawień związanych z podłączonymi odtwarzaczami muzycznymi. Możemy podłączyć: domyślny odtwarzacz dostępny w systemie Android, Spotify, Rdio, YouTube, rozszerzenie dla przeglądarki stacjonarnej Google Chrome, Pandorę, 8tracks, Deezer, SoundCloud. Część z tych aplikacji wymaga jednak od nas dodatkowej pracy związanej z konfiguracją. Jeżeli jednak dysponujemy odtwarzaczem stockowym, wówczas to wystarczy, by móc choć przetestować działanie Soundwave.

Historię przesłuchanych utworów, nawet utworów mało znanych artystów, powinniśmy mieć gotową po ponownym otworzeniu Soundwave. Czekać na nas będzie m.in. funkcja pozwalająca przejrzeć tak tworzone playlisty czy wyszukać utwory wchodzące w ich skład w serwisie YouTube. Piosenki otworzyć można też w klasycznych aplikacjach muzycznych Spotify, Rdio czy Deezer. Oczywiście w każdym z tych wypadków musimy mieć te aplikacje zainstalowane w swoim urządzeniu mobilnym; w innym razie zostaniemy przekierowani do Google Play. Program do tego umożliwia nam tworzenie chatów grupowych czy śledzenie aktywności innych osób.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tej aplikacji jako rozszerzenie dla stacjonarnej przeglądarki internetowej Google Chrome.

Ograniczenia!
Konieczna jest rejestracja przy użyciu konta Google+. Aplikacja korzystać może - jest to jedynie opcjonalne - z szeregu zewnętrznych aplikacji muzycznych, np. Deezer czy Spotify, a także z kont w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SoundwaveSoundwave dla Android
2015-10-07

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Soundwave