w
googluj
pl

Narzędzie do programu Picasa 9.1.0


ico
Narzędzie do programu Picasa to nazwa aplikacji dostępnej dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Jej banalny, choć funkcyjny tytuł wskazuje nam, jakoby chodziło wyłącznie o obsługę Picasy - doprecyzujmy jednak, że w rzeczywistości chodzi o zdjęcia, jakie mamy w Google+. Google włączyło webowe albumy Picasy do swojego serwisu społecznościowego Google+ w 2013 roku. W rezultacie użytkownicy, mający dostęp do internetowych albumów Picasy, zostają teraz automatycznie przekierowywani do Google+. Jak więc łatwo zgadnąć, przed przejściem do właściwego interfejsu opisywanego teraz narzędzia, musimy się najpierw zalogować poprzez swoje konto Picasy/Google, przy czym można się zalogować na więcej niż jedno konto, a potem się między nimi przełączać.

Co nam się oferuje "w środku"? Sporo. Aplikacja daje nam przede wszystkim możliwość przeglądania zdjęć poprzez kategorie osobiste, zarządzanie swoimi albumami (z funkcją wczytywania zdjęć z pamięci urządzenia), ale też wyszukiwania obrazów dostępnych w serwisie publicznie. W trybie przeglądania, zdjęcia przedstawione są w formie miniaturek, ale po tapnięciu w wybrany mamy możliwość manipulowania nim przy użyciu tradycyjnych gestów. Po naciśnięciu fizycznego przycisku MENU będziemy mogli zobaczyć komentarze do zdjęcia, dodać komentarz własnego autorstwa, zapisać zdjęcie w pamięci urządzenia, udostępnić je, skopiować adres linka czy ustawić jako tapetę w systemie.

Program jest nowocześnie wykonany. Działa bardzo płynnie i szybko. Zaprojektowano go w oparciu o Material Design, czego jedną z bardziej charakterystycznych cech jest sposób, w jaki zmienia się nawikona - czyli ikona trzech poziomych kresek znajdująca się w pasku akcji - gdy otworzymy szufladę nawigacyjną: w Androidzie 4 wsuwała się w lewą krawędź, a w Androidzie 5 zmienia się w strzałkę. Podsumowując: program jest świetny.

Ograniczenia!
Dostęp do wszystkich funkcji - m.in. opcji pobierania zdjęć w ich oryginalnych rozmiarach, nielimitowane albumy w trybie offline i mnóstwo innych rzeczy - uzyskamy po nabyciu wersji Premium; jej koszt to 22,17 zł.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Narzędzie do programu PicasaNarzędzie do programu ... dla Android
2018-02-16

Ilość pobrań: 79 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Narzędzie do programu Picasa