w
googluj
pl

World Around Me 3.8.7


ico
World Around Me (WAM) jest to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która przyda się podróżującym, turystom, ale i mieszkańcom, którzy chcą wiedzieć więcej o tym, co znajduje się dookoła. Sposób działania WAM jest następujący: trzymamy telefon na wysokości oczu tak, jakbyśmy nagrywali przy jego użyciu film, a na ekranie otrzymujemy informacje o obiektach danego typu.

Niektóre z miejsc, które WAM może rozpoznać i zlokalizować, to: restauracje, bary, kawiarnie, banki, bankomaty, muzea, galerie sztuki, parki, stacje paliw, przystanki autobusowe, postoje taksówek, stacje metra, stacje kolejowe, lotniska, szpitale, klinki dentystyczne, apteki, siłownie, hotele, centra handlowe, sklepy spożywcze, księgarnie, kościoły.

Program może wykorzystywać czujnik GPS, aby lepiej zlokalizować nasze położenie. Ekran główny przedstawia nam listę 9 głównych kategorii miejsc, a w nich przeszło 30 podkategorii (wymieniliśmy je powyżej). W związku z tym obsługa głównej funkcji jest naprawdę banalna: wystarczy jedno tapnięcie, tzn. tapnięcie w wybraną kategorię lub podkategorię, by przejść do ich odnajdywania w widoku 3D. Telefon, jak już powiedzieliśmy, należy trzymać na wysokości oczu i po prostu rozglądać się. Na ekranie zobaczymy radar i uzyskamy dane o obiektach znalezionych najbliżej, w tym o ich odległościach od nas.

Po tapnięciu w wybrany obiekt przejdziemy do "zwykłego" ekranu 2D z informacjami na jego temat. Informacje ogólne, takie jak dane kontaktowe, czy mapa z lokalizacją obiektu, pobierane są z zasobów Google. Dysponujemy również funkcjami zatelefonowania, przekierowania do witryny internetowej i uruchamiającą nawigację; funkcje te są oczywiście realizowane przez aplikacje trzecie.

WAM robi wrażenie, ale czy jest rewolucyjny? Na pewno nie, gdyż przedstawia informacje tylko w innej formie niż zwykle.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja bez reklam kosztuje 2,99 zł.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
World Around MeWorld Around Me dla Android
2018-11-05

Ilość pobrań: 17 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
World Around Me