w
googluj
pl

Signal Private Messenger (TextSecure) 4.30.8


ico
Signal Private Messenger - dawniej znany jako TextSecure jest to komunikator dostępny na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, który umożliwia szyfrowanie przesyłanych wiadomości i tworzenie chatów grupowych. Program wykorzystać można do obsługi tradycyjnych wiadomości SMS i MMS.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji możemy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa i da nam szansę komunikowanie się z innymi użytkownikami Signal Private Messenger; unikniemy opłat za SMS-y, ale warunkiem korzystania z tej usługi jest aktywne połączenie z internetem. Jeśli zdecydujemy się na tę funkcję, musimy podać swój numer telefonu. Następnie zostanie nam przesłany SMS-em 6-cyfrowy kod weryfikacyjny. Jak jednak wspomnieliśmy, rejestracja jest opcjonalna.

Po przejściu do właściwego interfejsu zostaniemy zapytani, czy Signal Private Messenger ma zaimportować naszą przeszłą korespondencję SMS z zewnętrznej aplikacji do własnej szyfrowanej bazy danych. Historia naszej komunikacji wyświetlana jest w tradycyjnej formie przewijanej listy. Po przytrzymaniu korespondencji możemy je usuwać. Gesty przesuwania w bok nie są wspierane.

W ustawieniach mamy okazję zdecydowania m.in. o tym, czy będziemy otrzymywać raporty dostarczenia SMS-ów, czy mamy otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach w pasku statusu, jakiego koloru ma być dioda LED w trakcie ich otrzymywania i jaki ma być ich wzór, czy klawisz ENTER ma powodować bezpośrednie wysłanie wiadomości. Do dyspozycji mamy 2 motywy graficzne (jasny i ciemny) oraz opcję blokującą tworzenie zrzutów ekranowych w aplikacji.

Ograniczenia!
Rejestracja, poprzez podanie numeru telefonu, jest wymagana, jeśli chcemy komunikować się z innymi użytkownikami Signal Private Messenger bez tradycyjnych opłat pobieranych za wysyłanie SMS-ów, a poprzez internet.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Signal Private Messenger (TextSecure)Signal Private Messeng... dla Android
2018-11-22

Ilość pobrań: 438 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Signal Private Messenger (TextSecure)