w
googluj
pl

Perfect Piano


ico
Gra na pianinie to zapewne marzenie wielu domorosłych muzyków – ten szlachetny instrument nie jest najłatwiejszy do opanowania, ale jeżeli damy radę przezwyciężyć pierwsze trudności, to potem odwdzięcza się on nam naprawdę przepiękną skalą dźwięków. Czasem jednak niemożliwe jest ulepszanie swoich umiejętności wraz z instrumentem – twórcy ze studia Revontulet proponują nam jednak zastępcze rozwiązanie. Oto Perfect Piano, rozbudowana aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android, która pozwoli nam na szkolenie podczas drogi do pracy czy szkoły.

Program umożliwia nam poprawę swoich umiejętności w kilku różnych trybach: do dyspozycji dostajemy zarówno keyboardowy, jak i pełny pianinowy układ klawiszy – możliwe jest także ćwiczenie z wariantem leworęcznym, praworęcznym lub oburęcznym. Naukę ułatwia obsługa wielu dotknięć jednocześnie, jak również specjalny system dostosowujący skalę dźwięku do mocy naciśnięcia. Aplikacja obsługuje także sześć różnych systemów akordowych, pozwalających na uzyskanie zupełnie odmiennych dźwięków.

Nauka odbywa się poprzez odtwarzanie sekwencji kilkudziesięciu melodii podzielonej ze względu na poziom trudności gry. Przed rozpoczęciem treningu możemy określić, czy chcemy spróbować swoich sił, czy też zaobserwować demonstracji tego, co powinniśmy zaraz zagrać. Ponadto ćwiczenia ułatwia także możliwość wyboru prezentacji zapisu nut: możemy wybrać klasyczną pięciolinię, opadające nuty lub opadające kwadraty.

Rozgrywka może odbywać się także w trybie multiplayer – wówczas do wspólnej praktyki z innymi konieczne jest zalogowanie się do panelu za pomocą konta Google i określenie rodzaju preferowanej rozgrywki. Muzycy docenią również możliwość podłączenia keyboardów do urządzenia mobilnego za pomocą USB. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku polskim.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (13 głosów)

Strefa Download programu
Perfect PianoPerfect Piano dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 698 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Perfect Piano