w
googluj
pl

Walk Band: Piano, Guitar, Drum 7.0.2


ico
Dzięki studiu Revontulet mieliśmy już okazję nauczyć się gry na keyboardzie, gitarze czy szeregu innych instrumentów muzycznych. Marzeniem wielu byłoby jednak jednoczesne opanowanie wszystkich najpopularniejszych instrumentów wchodzących w skład tradycyjnego zespołu i spróbować swoich sił zarówno na wyżej wymienionych, jak i perkusji czy gitarze basowej. Wszystkie te instrumenty możemy wykorzystać aplikacji Walk Band: Piano, Guitar, Drum przeznaczonej dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Program daje nam szansę wirtualnego treningu swoich umiejętności w zakresie kilku różnorodnych instrumentów wchodzących w skład tradycyjnych zespołów; dzięki walk Band zyskujemy możliwość pogrania na wirtualnej perkusji, gitarze, keyboardzie czy gitarze basowej. Każdy z instrumentów posiada szereg możliwości personalizacji, przez co w prosty sposób dostosujemy wybraną przez siebie opcję do własnych preferencji.

W każdej chwili aplikacja umożliwia także nagranie stworzonej przez siebie linii melodycznej – zapisane przez nas pliki muzyczne możemy urozmaicić, dogrywając fragmenty z wykorzystaniem innych instrumentów. Walk Band zawiera ponadto kilkaset gotowych podkładów, na bazie których skomponujemy utwór. Nie zabrakło także prostych samouczków dających szansę opanowania podstawowych chwytów czy akordów. Dodatkową atrakcją staje się również możliwość podłączenia własnego keyboarda za pomocą złącza USB. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku polskim.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Walk Band: Piano, Guitar, DrumWalk Band: Piano, Guit... dla Android
2018-03-09

Ilość pobrań: 206 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Walk Band: Piano, Guitar, Drum