w
googluj
pl

Matma 2.17


ico
Matma to nazwa aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Oferuje wzory i definicje matematyczne; zakres materiału jest właściwy dla szkoły średniej.

Ekran główny zawiera odnośniki do 5 głównych sekcji tematycznych; zawierają się w nich sekcje bardziej szczegółowe. Oto ich pełny wykaz:
• algebra - stałe, podstawy, potęgowanie, średnie, wielomiany, logarytmy, równania, układy równań, macierze, wyznaczniki,
• analiza - ciągi, granice, szeregi, całki (właściwości), całki (wzory),
• geometria - trójkąty, trygonometria, czworokąty, wielokąty, koło, wielościany, bryły krzywoliniowe, bryły platońskie,
• statystyka - kombinatoryka, prawdopodobieństwo,
• logika, zbiory - logika.

Program jest z jednej strony prosty w użyciu, a z drugiej strony trudny. Jest prosty pod tym względem, że nie można mieć nawet najmniejszych problemów z przechodzeniem do danych informacji. Wszystko jest szybkie tak, że szybsze być nie może. Jest jednak trudny w użyciu - a przynajmniej może być trudny - pod tym względem, że przedstawia matematykę w sposób "suchy". Zamiarem producenta nie było jednak tworzenia aplikacji-nauczyciela. Matma może być więc bardzo przydatnym narzędziem do powtórki nauki, ale na pewno nie do samej nauki, gdyż nauka wymaga przede wszystkim zrozumienia. Jeśli chcesz mieć mobilne matematyczne centrum powtórkowe w swojej kieszeni - aplikacja nie powinna Cię zawieść.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro, bez reklam i z całkami na poziomie studenckim, kosztuje 3,40 zł.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MatmaMatma dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 16 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Matma