w
googluj
pl

Schedule XD 1.38


ico
Schedule XD to aplikacja dostępna na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Jej celem jest pomóc nam w organizacji czasu w szkole czy na studiach, choć można ją wykorzystać też do innych przedsięwzięć; niemniej zaprojektowana została specjalnie z myślą o uczniach i studentach. Udostępnia tworzenie planów zajęć, wydarzeń, umożliwia dodawanie notatek, a nawet ma oddzielną sekcję poświęconą ocenom wraz z automatycznie wyliczaną średnią (oby jak najlepszą!). Aplikacja umożliwia również dodanie na pulpit widżetów o wymiarach 4x3 i 4x1.

Program umożliwia wybór domyślnego widoku startowego interfejsu, motywu graficznego (dostępne są aż 3), ustawienie domyślnego czasu trwania zajęć w minutach, określenie pierwszego dnia tygodnia, wybór dni aktywnych (czyli takich, które są wyświetlane w planie zajęć). Do tego obsługuje cykl tygodniowy: A/B, A/B/C albo A/B/C/D - litera oznacza dany tydzień, po tygodniu oznaczonym ostatnią literą następuje powrót do tygodnia oznaczonego jako A. Kolejnym przydatną funkcją jest możliwość aktywowania automatycznego wyciszania telefonu podczas zajęć (uściślając: prócz wyciszenia możliwe jest też ustawienie przejścia na tryb wibracji); istnieje przy tym możliwość ustawienia 2 parametrów: dodatkowej liczby minut wyciszenia przed zajęciami oraz po zajęciach. Można otrzymywać powiadomienia o zajęciach i wydarzeniach (opcjonalnie: z wibracją); również i w tych wypadkach ustawić można liczbę minut przed samymi zajęciami, kiedy to powiadomienia będzie aktywowane; można nawet określić dla tego typu powiadomień własny dźwięk.

Powyżej nie opisano wszystkich dostępnych ustawień. Jak jednak widać, są one szczegółowe i funkcjonalne. To zaś powoduje, że terminarz ten zasługuje na najwyższą ocenę. Naprawdę, rzadko można spotkać tak dobrze zaprojektowaną aplikację. Co ciekawe, choć nie wyświetla reklam, to można je włączyć celem wsparcia producentów. Producentami zaś tej doskonałej aplikacji, choć jej nazwa na to w ogóle nie wskazuje, są Polacy.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Schedule XDSchedule XD dla Android
2015-12-08

Ilość pobrań: 16 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Schedule XD