w
googluj

Daily Life Calculator 2.16.6


ico
Daily Life Calculator to kalkulator do codziennego użytku. Wydany został na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, więc można go mieć zawsze pod ręką. "Codzienny użytek" oznacza, że nie tylko wykona mnożenie, dzielenie, dodawanie, odejmowanie (itd.), ale i różne inne operacje, np. finansowe. Prócz tego typu operacji możemy też m.in.:
• przeliczać jednostki - długości, masy, powierzchni, objętości, temperatury, ciśnienia, prędkości, zużycia paliwa, danych,
• przeliczać waluty - potrzebne jest w tym celu nawiązanie połączenia z internetem; dostępna jest polska waluta, a jeśli chcemy operować tylko na nielicznych walutach, możemy zedytować wybór walut, które mogą być przeliczane i które pojawiają się w okienku szybkiego wyboru; w porównaniu z danymi dostępnymi w witrynie Narodowego Banku Polskiego, różnice kursu przeliczania mogą się wahać o 1-2 grosze, więc dane pobierane przez aplikację uznać można jak najbardziej za wiarygodne,
• poznać swoje BMI - to wskaźnik masy ciała (ang. body mass index); aby dowiedzieć się, czy mamy nadwagę, niedowagę, czy może wagę idealną, podajemy datę urodzenia, wzrost i wagę.

Dostęp do wszystkich trybów kalkulatora - a jest ich 12, choć nie jest tak, że każdy z nich coś kalkuluje - mamy przez szufladę nawigacyjną, w której jednocześnie mamy widok na ostatnio używane przez nas tryby. W ustawieniach możemy aktywować funkcję, która sprawi, że po uruchomieniu aplikacji szuflada ta będzie od razu widoczna, a więc będziemy mogli najszybciej, jak to możliwe, dobrać narzędzie odpowiednie do naszych aktualnych potrzeb. Program działa bardzo sprawnie i jest o wiele lepszy od kalkulatora systemowego.

Ograniczenia!
Aby korzystać z funkcji przelicznika walut należy połączyć się z internetem. Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Daily Life CalculatorDaily Life Calculator dla Android
2018-11-08

Ilość pobrań: 25 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Daily Life Calculator