w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 235
Wszystkich postów: 904138
Wszystkich tematów: 127455

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6402 dni

AppKoala 1.0.4


ico
AppKoala jest to najprostsze narzędzie dla systemu Android przeznaczone do znalezienia aplikacji, które mogą nam się przydać. Już po chwili od jej uruchomienia otrzymamy pierwszą rekomendację, a bazującą na programach już przez nas posiadanych. Dana propozycja zawierać będzie podstawowe informacje o aplikacji zaczerpnięte oczywiście z Google Play - w tym grafikę promocyjną, ikonę, krótki opis, liczbę pobrań oraz średnią ocen. Opcjonalne będzie przejście do ekranu szczegółów - po jednym tapnięciu otrzymamy dłuższy opis, screeny oraz ostatnie komentarze użytkowników. Co jest jednak największą zaletą AppKoali, to łatwość obsługi tych rekomendacji. Otrzymaną propozycję możemy bowiem jednym przyciskiem odrzucić albo polubić - odrzucić/polubić możemy także gestem przesunięcia palcem po ekranie odpowiednio: w lewo albo w prawo. Podkreślmy przy tym, że działanie narzędzia jest błyskawiczne. Po odrzuceniu/zatwierdzeniu jednej rekomendacji, niemal od razu pojawia się kolejna. W rezultacie, w ciągu minuty ocenimy nawet kilkadziesiąt propozycji! Mechanizm takiego działania został zainspirowany tym, co jest już w aplikacji Tinder - przy czym Tinder służy do oceniania propozycji towarzyskich. Tak czy inaczej, autorzy AppKoali słusznie reklamują swoje narzędzie jako "Tinder dla aplikacji".

Zatwierdzanie i odrzucanie propozycji jest w AppKoali tak proste, że prostsze naprawdę być nie może. Co jednak w sytuacji, gdy będziemy mieć już dość przeszukiwania i zechcemy coś zrobić z tymi naszymi ulubionymi aplikacjami? W szufladzie nawigacyjnej odnajdziemy 3 opcje: wspomnianego już wyszukiwania (Discover), przeglądania aplikacji dodanych do ulubionych (My Discovered) oraz przeglądania aplikacji własnych (My Apps). Przeglądarka aplikacji dodanych do ulubionych to po prostu ich lista. Możliwe jest z jej poziomu przejście do oficjalnych stron programów w Google Play, skąd będzie je można ostatecznie pobrać i zainstalować tradycyjną metodą. Interfejs listy pozwala nam również po tapnięciu ponownie przejść do stron szczegółów tych aplikacji w ramach AppKoali. Natomiast przesunięciem palcem po danej aplikacji w lewo/prawo usuniemy ją z listy ulubionych. Ostatnia oferowana opcja to natomiast widok na nasze własne, już zainstalowane aplikacje. Są one ułożone alfabetycznie, a po tapnięciu w wybraną otworzona zostanie jej strona szczegółów w ramach AppKoali. Możliwe jest też odinstalowanie programów.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AppKoalaAppKoala dla Android
2015-12-18

Ilość pobrań: 2 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AppKoala