w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 118
Wszystkich postów: 914003
Wszystkich tematów: 130505

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7543 dni

Flash Builder 1.44


Flash Builder to niewielka i bezpłatna aplikacja, umożliwiająca przekształcanie filmików i obiektów flash, zapisanych w formacie SWF, do postaci wykonywalnych plików EXE.

Interfejs programu jest bardzo prosty. Przede wszystkim należy określić lokalizację pliku SWF, który chcemy konwertować. Opcjonalnie możemy także wczytać do projektu dwa pliki graficzne: jeden służący jako ikona nowo powstałej aplikacji i drugi, stanowiący ekran powitalny uruchamiany po jej włączeniu. Po zaznaczeniu opcji widocznej w dolnej części ekranu, oprócz pliku EXE zostanie utworzony także plik Autorun.ini. Zawiera on dane konfiguracji konieczne do tego, by nagrana na płytę CD-ROM aplikacja uruchamiała się automatycznie po umieszczeniu nośnika w napędzie. Gdy określimy już położenie wszystkich komponentów, tworzenie pliku EXE rozpoczynamy przyciskiem „Build”.

Wszystkie aplikacje tworzone przez Flash Builder nie posiadają ramek, co korzystnie wpływa na ich estetykę. Program obsługuje także przezroczystość zawartą w plikach wyjściowych, kształty nieregularne i animowane oraz cieniowanie.

Aplikacja może przydać się w wielu zastosowaniach: dzięki niej każdy obiekt flashowy uruchomimy bezpośrednio z pulpitu. Producent sugeruje również, że z jej pomocą można stworzyć schludną wizytówkę lub portfolio w formie gotowej do udostępnienia potencjalnym pracodawcom.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Flash BuilderFlash Builder 1.44
Wersja stabilna
0.79 MB | 2023-02-14

Ilość pobrań: 492 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Flash Builder