w
googluj

XnSketch 1.18


XnSketch jest kolejny z serii ciekawych i darmowych programów graficznych firmy XnSoft. Tym razem popularny producent umożliwia nam stylizowanie zdjęć na szkice bądź obrazy malarskie. Jako że aplikacja nie wymaga instalacji w systemie, można jej używać także z dysku przenośnego czy pendrive'a.

Największą zaletą tej aplikacji jest łatwość jej obsługi, dzięki czemu z użytkowaniem nie będą mieli problemu nawet mniej zaawansowani użytkownicy komputerów czy programów do obróbki grafiki. Bardzo przyjazny kreator prowadzi użytkownika za rękę, a cały proces odbywa się w trzech krokach. Najpierw należy załadować z dysku zdjęcie, które chcemy przerobić. Potem aplikujemy mu wybrane przez siebie filtry. Wreszcie, gdy już uzyskamy pożądany efekt, zapisujemy obraz na dysku bądź, z poziomu programu, wysyłamy go e-mailem lub umieszczamy na swoim profilu w serwisie społecznościowym.

Najważniejszą część programu stanowi 18 filtrów, przy pomocy których zdjęcia z naszej domowej kolekcji z łatwością przerobimy na różnego rodzaju szkice, pastele, fotokopie, obrazy olejne, w stylu pop-artu, a nawet kadry z filmów rysunków. Oczywiście, każdy z efektów możemy dodatkowo skonfigurować, by uzyskać efekt jak najbardziej zbliżony do pożądanego.

Warto również wspomnieć, że program nie potrzebuje odpowiednią wersję aplikacji mogą również pobrać użytkownicy Linuksa, Androida oraz iOS-a.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
XnSketchXnSketch 1.18
Wersja stabilna 32-bitowa
11.4 MB | 2016-04-27
XnSketch 1.18
Wersja stabilna 64-bitowa
13.4 MB | 2016-04-27
przejdź XnSketch dla Android

Ilość pobrań: 3218 | W tym miesiącu: 26 | W poprzednim miesiącu: 147

Komentarze (0)
XnSketch