w
googluj

VJC 1.0


VJC to narzędzie służące do kompresowania plików graficznych na potrzeby publikacji w Internecie (wysyłanie pocztą elektroniczną, umieszczanie w serwisach społecznościowych i na stronach WWW). Program pozwala użytkownikowi na wczytanie zdjęcia w jednym z popularnych formatów (JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF), odpowiednie zmniejszenie szczegółowości obrazu, a następnie zapisanie wyników w formacie JPEG.

Jedną z największych zalet VJC jest prostota obsługi. Liczba opcji konfiguracyjnych została ograniczona do niezbędnego minimum. W głównym oknie aplikacji znajdziemy funkcje odpowiedzialne za: wczytanie pliku, zapisanie wyników na dysku oraz kalibrację jakości obrazu na podstawie współczynnika procentowego lub docelowego rozmiaru pliku podanego w kilobajtach. W czasie dobierania odpowiednich parametrów obrazu wyświetlony będzie podgląd skompresowanego i oryginalnego zdjęcia. Przydatne mogą okazać się również informacje na temat rozmiaru wyjściowego pliku oraz potencjalnych zysków. Program obsługuje mechanizm Drag&Drop.

VJC jest rozpowszechniany za darmo na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana nieodpłatnie zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
VJCVJC 1.0
Wersja stabilna
0.31 MB | 2013-08-02

Ilość pobrań: 132 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VJC