w
googluj

Grungetastic 2.50


Grungetastic to rozbudowany program służący do edycji zdjęć i grafiki. W przeciwieństwie do większości tego typu aplikacji dostępnych na rynku, Grungetastic nie próbuje upiększyć naszych obrazów i zakryć ich niedoskonałości. Wręcz przeciwnie: aplikacja dodaje do nich artystyczne efekty podniszczenia z szerokiej palety dostępnych opcji. Rezultatem końcowym jest zwykle grafika wyglądająca tak, jakby czas i warunki środowiskowe obeszły się z nią dość surowo.

Wśród efektów, jakie możemy nałożyć na nasz obraz, znajdziemy wyblaknięcie, podniszczenie i zapiaszczenie oraz po dwa warianty zabrudzenia i zużycia. Każdy z efektów dysponuje dwudziestoma wariantami, różniącymi się tonacją, natężeniem, odcieniem i innymi parametrami. Łącznie zatem dostajemy do dyspozycji aż 140 urozmaiconych efektów graficznych. Można także wybierać fakturę papieru, rodzaj postrzępienia brzegów oraz teksturę zabrudzeń.

Co więcej, w każdej chwili możemy za pomocą suwaków tworzyć własne, niepowtarzalne efekty lub, za pomocą narzędzia do randomizacji, polecić programowi nałożenie na obraz efektu kreowanego losowo. Ciekawą funkcją programu jest podgląd oryginalnego zdjęcia, dostępny za pomocą jednego przycisku – dzięki temu szybko porównamy nasze dzieło z pierwotną wersją.

Tworzone przez Grungetastic grafiki są niezwykle ciekawe – podczas eksperymentów na logu Programosów, każda próba dawała imponujące rezultaty, zupełnie zmieniając charakter loga. Przy całym bogactwie funkcji, aplikacja wcale nie jest trudna w obsłudze – praca z nią to kwestia dosłownie kilku kliknięć. Program polecamy wszystkim grafikom i fotografom, nie tylko początkującym.

Ograniczenia!
W testowanej wersji Trial niemożliwe jest zapisywanie edytowanych obrazów.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GrungetasticGrungetastic 2.50
Wersja stabilna
174 MB | 2013-09-17

Ilość pobrań: 219 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Grungetastic