w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 180
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

FreeSizer 1.0.0


FreeSizer to darmowe i łatwe w użyciu narzędzie, służące do tworzenia pomniejszonych i skompresowanych kopii naszych zdjęć, gotowych do zamieszczenia w internecie bądź wysłania znajomym.

Aplikacja dysponuje przejrzystym interfejsem, opartym na metodzie „przeciągnij-i-upuść”, za pomocą której dodajemy zdjęcia do obszaru roboczego. Dostępne są 4 standardowe opcje zmiany rozmiarów obrazka, z których każda używa osobnego algorytmu skalującego i optymizuje grafikę do wyświetlania w różnych środowiskach: w wiadomości e-mail, w komunikatorze internetowym, na portalach społecznościowych, na ekranie iPhone’a lub iPoda. Ponadto możemy użyć trybu kompresji, który zmienia jedynie rozmiary pliku, pozostawiając oryginalne proporcje zdjęcia nietknięte. Dostępny jest także tryb "Custom", w którym sami ustalamy nowe proporcje obrazu. Przez cały czas dostępny jest podgląd obecnych i nowych rozmiarów oraz wagi zdjęcia. Przed rozpoczęciem szybkiego procesu zmiany rozmiaru, efekt końcowy możemy również podejrzeć.

Nowe obrazy zapisywane są domyślnie w tym samym folderze, co oryginały. Do ich nazwy dodany jest przyrostek „-resized”. W opcjach programu możemy zmienić to nazewnictwo i ścieżkę docelową zmodyfikowanych plików, a także ustalić parametry trybu "Custom", łącznie z pożądaną jakością zdjęć. Jeśli operujemy na dużych ilościach plików jednocześnie, wyłączenie funkcji podglądu rozmiarów plików pomoże w przyspieszeniu procesu konwersji.

Zdjęcia wykonane nowoczesnymi aparatami cyfrowymi zazwyczaj posiadają wysoką rozdzielczość i spore rozmiary. FreeSizer to dobry wybór dla osób, które chcą je zmniejszyć przed podzieleniem się nimi ze światem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FreeSizerFreeSizer 1.0.0
Wersja stabilna 32-bitowa
0.72 MB | 2013-09-20
FreeSizer 1.0.0
Wersja stabilna 64-bitowa
0.75 MB | 2013-09-19

Ilość pobrań: 393 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
FreeSizer