w
googluj
pl

SoftSkin Photo Makeup 5.0


SoftSkin Photo Makeup to narzędzie przeznaczone do podstawowej obróbki zdjęć portretowych. Aplikacja z powodzeniem sprawdzi się w poprawianiu niedoskonałości ujęć oraz nakładaniu makijażu. Obsługiwane formaty graficzne to: JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF, TGA, TIF, ICO, PSD, PCX, WMF.

Program charakteryzuje się przyjaznym dla początkujących użytkowników interfejsem. Wykonanie poszczególnych operacji korygujących szczegóły zdjęcia sprowadza się do kilku kliknięć myszy. Zakres dostępnych funkcji nie jest zbyt imponujący, niemniej powinien w zupełności wystarczyć do standardowych zadań. Do dyspozycji odbiorcy oddano:
- wywabiacz plam (wygładzanie powierzchni oraz usuwanie szumu i innych drobnych niedoskonałości),
- pomadkę do ust,
- ołówek do oka,
- wybielacz (idealny do rozjaśniania uśmiechu),
- korektor czerwonych oczu,
- pędzel koloryzujący wybrane obszary,
- kalibrację jasności, kontrastu i nasycenia,
- obracanie i wycinanie fragmentów zdjęcia,
- tryb automatycznej korekty,
- kilka trybów zaznaczania (prostokąt, marker, dowolny kształt),
- powiększanie i pomniejszanie widoku.

Komfort użytkowania aplikacji poprawia możliwość cofania i powtarzania kolejnych operacji edycyjnych oraz przeglądania zdjęć znajdujących się w określonym przez nas folderze. W głównym oknie narzędzia znajdziemy ponadto informacje o fotografii (format, rozdzielczość, głębia kolorów).

Ograniczenia!
Aplikacja SoftSkin Photo Makeup jest rozpowszechniana na zasadach licencji trial. Testowa edycja programu nakłada na wynikowe zdjęcia znak wodny. Pełna wersja jest dostępna w trzech planach (Personal, Home, Business) - szczegółowe informacje oraz możliwość zakupu znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Spolszczenie!
Polska wersja aplikacji powinna zostać ustawiona w sposób automatyczny na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego. Jeśli taka sytuacja nie będzie miała miejsca, spolszczenie można również zastosować w oknie ustawień.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SoftSkin Photo MakeupSoftSkin Photo Makeup 5.0
Wersja stabilna
13.63 MB | 2021-09-09

Ilość pobrań: 517 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SoftSkin Photo Makeup