w
googluj

Kigo Image Converter 2.1.1


Kigo Image Converter to lekki konwerter graficzny dla systemu Windows. Aplikacja sprawdzi się znakomicie w masowym zmienianiu formatu zdjęć oraz wprowadzaniu drobnych korekt w wyglądzie obrazków. Obsługiwane przez program rozszerzenia to: BMP, JPG, J2K, JPC, PNG, TIF, TIFF, TGA, PCX, PNM. Całość charakteryzuje się bezproblemowym i szybkim działaniem, nawet w przypadku przetwarzania zbiorów danych składających się z kilkuset pozycji. Program jest z pewnością warty wypróbowania.

Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta - poradzą sobie z nią nawet początkujący użytkownicy komputera. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do działania poszczególnych funkcji, warto zapoznać się z dołączonym do programu plikiem pomocy (przycisk "Help"). W standardowej sytuacji wystarczy wczytać zdjęcia, które chcielibyśmy zmodyfikować, odpowiednio dobrać parametry konwersji, a następnie nacisnąć na przycisk oznaczony etykietą "CONVERT". Oprócz wspomnianej już zmiany formatu plików, podczas przetwarzania danych mogą zostać wykonane dodatkowe operacje. Dla osób pragnących zabezpieczyć zdjęcia przed kopiowaniem, przydatne okaże się nakładanie znaków wodnych (tekst lub grafika o określonym położeniu). Kolejną funkcją jest skalowanie rozmiaru zdjęcia na podstawie współczynnika procentowego lub zadanych wartości liczbowych. Komfort obsługi aplikacji zwiększają takie cechy jak wsparcie mechanizmu Drag&Drop oraz podgląd zdjęć w głównym oknie (wyświetlane są w postaci miniatur).

Kigo Image Converter jest programem dostępnym bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Kigo Image ConverterKigo Image Converter 2.1.1
Wersja stabilna
1.14 MB | 2013-11-06

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kigo Image Converter