w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 180
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

Pixeluvo 1.6.0


Pixeluvo to aplikacja, która sprawdza się zarówno jako proste narzędzie do obróbki plików graficznych, jak i bardziej zaawansowany program, zawierający duże możliwości i liczne funkcje, znane z popularnych, rozbudowanych narzędzi graficznych. To odpowiednie wyważenie sprawia, że Pixeluvo jest dość łatwy w obsłudze również dla użytkowników mniej obeznanych w obróbce grafiki, którzy mogą skorzystać z naprawdę wielu przydatnych funkcji.

Zdjęcia w popularnych cyfrowych aparatach fotograficznych zapisywane są najczęściej w formacie JPEG, z którym to Pixeluvo poradzi sobie bez problemu, podobnie jak z wieloma innymi formatami (w tym BMP, PNG, GIF, TGA). Aplikacja pliki projektów zapisuje we własnym formacie PXU. Niestety narzędzie nie obsługuje plików RAW (generowanych przez zaawansowane aparaty cyfrowe).

Pixeluvo umożliwia dodawanie do zdjęć wielu efektów graficznych, usuwanie zbędnych elementów (np. za pomocą popularnej "różdżki" czy "lasso", którymi możemy wskazać fragment przeznaczony do edycji), a także rysowanie dzięki dostępności wielu narzędzi. Do zdjęcia możemy dodać efektowny podpis, umieścić element z innego obrazu, przerobić pod względem nasycenia kolorów, ostrości i wielu innych parametrów. Warto również mieć na uwadze, że program oferuje prace na warstwach oraz z użyciem masek, a więc opcji znanych z zaawansowanych edytorów plików graficznych.

Choć Pixeluvo nie jest dostępny w języku polskim, jego obsługa nie jest skomplikowana - także dzięki temu, iż twórcy programu zaprojektowali estetyczny, intuicyjny interfejs, w którym odnalezienie odpowiednich opcji i funkcji nie jest problematyczne.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
PixeluvoPixeluvo 1.6.0
Wersja stabilna
28.82 MB | 2017-09-05

Ilość pobrań: 264 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Pixeluvo