w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 169
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

Image Resizer 2.1 + 3 Preview 3


Image Resizer to niewielkie, ale skuteczne narzędzie do zmieniania rozdzielczości plików graficznych. Aplikacja pozwala na wygodne modyfikowanie wysokości i szerokości obrazu na podstawie określonych przez użytkownika wartości liczbowych lub predefiniowanych ustawień. Program obsługuje następujące rozszerzenia plików: BMP, DIB, GIF, ICO, JPE, JPEG, JPG, PNG, TIF, TIFF, WDP. Co więcej, po instalacji dodatku Microsoft Camera Codec Pack wspierane będą również liczne formaty RAW.

Image Resizer jest oprogramowaniem, które integruje się z powłoką systemową. Aby wywołać okno aplikacji, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na plik graficzny i z wyświetlonego menu kontekstowego wybrać opcję "Resize picture". W dalszej kolejności wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar obrazu i dodatkowe ustawienia (przycinanie wyłącznie zdjęć o większej rozdzielczości, nadpisywanie oryginałów). Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest możliwość pracy na nieograniczonej ilości plików - wystarczy je po prostu zaznaczyć, a następnie posłużyć się wyżej opisaną metodą.

Image Resizer jest rozpowszechniany na zasadach licencji Microsoft Public. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Program posiada również otwarty kod źródłowy oraz podstawową dokumentację.

Ograniczenia!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Image ResizerImage Resizer 2.1
Wersja stabilna 32-bitowa
1.2 MB | 2013-09-27
Image Resizer 2.1
Wersja stabilna 64-bitowa
0.35 MB | 2013-09-27
Image Resizer 3 Preview 3
Wersja rozwojowa
0.9 MB | 2013-09-30

Ilość pobrań: 1263 | W tym miesiącu: 20 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (0)
Image Resizer