w
googluj

uMark 6.1


uMark to bezpłatna aplikacja, służąca do dodawania watermarków (znaków wodnych) do zdjęć i grafiki. Dzięki dodaniu naszego znaku wodnego do obrazu, w prosty sposób zabezpieczymy go przed zamieszczaniem na niepowołanych stronach i ochronimy nasze prawa autorskie.

Za pomocą programu uMark, do obrazków i zdjęć możemy dodać następujące rodzaje znaków wodnych:
• tekstowy, przy użyciu wybranej czcionki i znaków specjalnych; możliwe jest także tworzenie makr, przy pomocy których tekst watermarka jest tworzony automatycznie i zawiera takie informacje (czerpane z danych EXIF), jak data powstania i ostatniej modyfikacji, nazwa i numer zdjęcia czy jego rozmiary,
• graficzny, składający się z wybranego obrazka, którego rozmiar możemy dowolnie zmieniać,
• w formie kształtu (prostokąta, elipsy lub wielokąta) o wybranym kolorze i rozmiarach,
• w formie generowanego automatycznie kodu QR, zawierającego dostępny po zeskanowaniu tekst.

Wszystkim znakom wodnym możemy nadawać przezroczystość, obracać je w dowolny sposób i umiejscawiać je w wybranym miejscu na oryginalnej grafice. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by różne typy watermarków łączyć. Możliwe jest także dodawanie do obrazka ramek i cieni.

W aplikacji istnieje również funkcja zapamiętywania raz dodanych znaków wodnych – nie jest konieczne tworzenie ich za każdym razem od początku. Możemy także dodawać watermarki masowo, do wielu zdjęć jednocześnie.

Program uMark dysponuje prostym, przejrzystym interfejsem i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które chcą zabezpieczyć swoje dzieła przed nieautoryzowanym użyciem.

Uwaga!
Podczas aktywacji bezpłatnej licencji programu należy podać swój adres e-mail. Przez 15 dni po aktywacji, uMark będzie działał w trybie Pro, w którym m.in nie istnieją ograniczenia co do liczby jednocześnie przetwarzanych obrazów.

Wymagania!
Do uruchomienia, program uMark wymaga środowiska Microsoft .Net Framework w wersji 4 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
uMarkuMark 6.1
Wersja stabilna
8.53 MB | 2017-03-20

Ilość pobrań: 361 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
uMark