w
googluj
pl

WinHTTrack Website Copier 3.49.2


WinHTTrack Website Copier to darmowy, prosty w użyciu program do przeglądania stron offline. Pozwala użytkownikowi pobrać cały serwis internetowy na dysk, tworząc przy okazji jego strukturę folderów, ściągając pliki HTML, obrazki i inne pliki z serwera na komputer.

WinHTTrack Website Copier zmienia odnośniki w ściągniętych stronach, na te już ściągnięte. Po zakończeniu pobierania wystarczy otworzyć stronę zawierającą obraz serwisu i poruszać się po nim tak, jak w trybie online. WinHTTrack posiada funkcję aktualizowania istniejącej kopii strony oraz wznawiania przerwanego ściągania. Program jest w pełni konfigurowalny oraz posiada wbudowany system pomocy. Narzędzie w całości po Polsku, a do tego w pełni darmowe (na licencji GPL).
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (29 głosów)

Strefa Download programu
WinHTTrack Website CopierWinHTTrack Website Copier 3.49.2
Wersja stabilna 32-bitowa
4 MB | 2017-05-20
WinHTTrack Website Copier 3.49.2
Wersja stabilna 64-bitowa
4.3 MB | 2017-05-20
przejdź
WinHTTrack Website Copier Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 13916 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (7)
WinHTTrack Website Copier
avatararrow
~zbgu | 2016.04.01 22:58
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Potężne narzędzie, ale jak to zwykle bywa jakieś "ale" jest. Sięgnałem po niego w celu zapisania konkretnej strony allegro, jak wiadomo zapisywane są one szczątkowo a w trybie offline uzyskujemy totalnego knota. Program chodził 1,5 godziny, ściągnął 1,5GB danych, przewertował pare tysięcy plików, zapisał do czasu przerwania 133MB w 177 folderach, a jaki efekt końcowy? Pomijam że na starcie jest strona WinHTTrack, to zapisany został jeszcze większy knot niż ten zapisany przez chroma. Program zapisał statystyki, grupy towarów, uzerów, odnośniki do miliona reklam na allegro i Bóg wie co jeszcze, ale tej konkretnej aukcji nie. Mam wrażenie że jest przeznaczony do zupełnie czego innego i zupełnie innej grupy urzytkowników. Zapewne jest przeznaczony dla webmasterów, do testowania poprawności stron i zawartych na niej linków, odnośników etc i robienia lustra wrażliwych danych.
WinHTTrack Website Copier 3.48.21
avatararrow
~Qwert | 2014.04.11 22:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
PRogram może i ciekawy ale ma jedną wieeeelką wadę. Gdy już chcemy uruchomić pobraną stronę musimy to zrobic przez pierwszą stronę WinHTTrack. Po prostu nie może sie to odbyć od razu, jak online. Klikam i od razu nie jestem na danej stronie!
WinHTTrack Website Copier 3.48.3
avatararrow
~pułkownikt | 2010.06.13 18:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jednakże nowa wersja HTTrack 3.43-9C zawiera chyba jakieś błędy,program zrywa połączenie z Internetem,nie wiem dlaczego,może to tylko tak u mnie.
avatararrow
~pułkownikt | 2010.06.12 15:28
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program się nadal przydaje,można sobie ściągnąć strony jakie się chce na dysk twardy w laptopie,albo na dysk przenośny i potem np:przeglądać będąc w podróży,lub po prostu można sobie zachować strony które często przeglądamy,a potem je aktualizować.
avatararrow
~jabłko | 2009.11.26 12:02
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a jak przekonwertowac strone np z internetowego forum i wszystkie podstrony danego watku (lub art który ma kolejne strony)na jeden plik w pdf ?
avatararrow
~Bedzki | 2007.11.18 13:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nieraz się przydał.
Używam go nawet teraz i jestem zadowolony.
Polecam!!
avatararrow
~Akacja | 2006.12.06 20:07
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo przyjazny w uytkowaniu - tak (dlugo jak znasz Angielski) - nawet najwiekszej/mu nowicjuszowi/ce pomoze sciagnac nawet Caly Internet na dysk (jesli dysponujesz takim ogromnym),
by przegladac sobie strony offline (czy np. miec je zarchiwizowane na plycie). w dzisejszej erze wszechobecnego net-u wydaje sie juz nie tak uzyteczne - A Jednak...

---
Jak ktos zna cos w kategorii freeware co bije powyzszy progrma na leb (np. w prostocie lub zajmowaniu miejsca na dysku, a moze szybkosci) to chetnie uslysze

dziedzice (at) gmail.com