w
googluj

iPhotoDraw 2.6


Jedno zdjęcie wyraża podobno więcej niż tysiąc słów, lecz – jak twierdzi producent programu – słowa czasem i tak są potrzebne. iPhotoDraw to program służący do dodawania różnorakich komentarzy oraz informacji do zdjęć. Dzięki niemu błyskawicznie wzbogacimy obrazy zarówno o zwykłe pola tekstowe, jak i o tekstowe dymki, strzałki i inne kształty, a nawet nałożymy na obrazek przezroczyste warstwy tekstu. Aplikacja pozwala na dowolne dostosowywanie wyglądu tych elementów do naszych gustów – możemy zmieniać czcionki, kolory, styl i inne właściwości nanoszonych danych. Możliwe jest także dodawanie do fotografii podpisanych przybliżeń ich detali, a także skal, ułatwiających oszacowanie wielkości prezentowanych obiektów.

Wszystkie komentarze zapisywane są do pliku XML, który nakładany jest na oryginalny obraz – w ten sposób wszystkie zmiany możemy w dowolnym momencie cofnąć w razie pomyłki bądź zmiany pierwotnej koncepcji. Jeśli jednak jesteśmy zadowoleni z naszej pracy, możemy zintegrować oba pliki w jeden i zapisać go na komputerze.

Program z pewnością ustępuje funkcjonalnością dużym pakietom i edytorom graficznym, lecz oferowane przezeń możliwości z powodzeniem wystarczą do takich zastosowań, jak oznaczanie na zdjęciach albumowych poszczególnych osób, podpisywanie fotografii z wakacji lub prezentowanie istotnych cech naszych produktów. Ułożenie w nim prostej instrukcji obsługi również nie powinno stanowić problemu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
iPhotoDrawiPhotoDraw 2.6
Wersja stabilna
25.85 MB | 2021-09-08
przejdź
iPhotoDraw Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 1062 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
iPhotoDraw