w
googluj

RIOT Plugin 0.5.2


RIOT Plugin to wtyczka związana z programem RIOT, przeznaczonym do optymalizacji plików graficznych poprzez kompresję z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Wtyczka służy do rozszerzenia funkcjonalności aplikacji graficznych takich jak IrfanView, Gimp, XnView oraz innych. Posiada te same możliwości co RIOT i pozwala na skorzystanie z metody zapisu obrazów zastosowanej w tym programie.

Riot Plugin przyda się do stworzenia dodatkowych możliwości zapisu dla przeglądarki graficznej lub edytora grafiki, pod kątem publikacji obrazów w sieci lub skompresowania ich do określonych rozmiarów. Wtyczka okaże się również pomocna w programach, których głównym przeznaczeniem nie jest przeglądanie czy obróbka grafiki, kiedy chcemy wyeksportować prezentowane w nich dane w postaci graficznej. Niektóre aplikacje web potrzebują skorzystać z funkcji kompresji w celu uzyskania mniejszych rozmiarów plików obrazów. W takim przypadku, Riot Plugin pomoże osiągnąć odpowiednią wagę plików przy zachowaniu jakości grafiki, wymagany jest do tego jednak interfejs aplikacji web, który pozwala na skorzystanie z tej użytecznej wtyczki.

Uwaga!
Na stronie producenta można także m.in. pobrać archiwum z wtyczką zamiast jej instalatora, oraz wersję nieinstalacyjną pluginu jako plik .dll

Wymagania!
Wymagane jest zainstalowanie którejś z aplikacji wspierających wtyczkę.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RIOT PluginRIOT Plugin 0.5.2
Wersja stabilna
1.66 MB | 2013-10-08

Ilość pobrań: 315 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
RIOT Plugin