w
googluj

High Quality Photo Resizer 6.0


High Quality Photo Resizer to przyjazny program do masowego powiększania/pomniejszania zdjęć i nakładania na nie filtrów graficznych. Mimo niewielkich rozmiarów, aplikacja oferuje całkiem pokaźny zestaw funkcji, które z powodzeniem sprawdzą się w domowych i bardziej profesjonalnych zastosowaniach.

High Quality Photo Resizer został wyposażony w prosty w obsłudze interfejs, zbudowany w postaci kreatora. Procedura modyfikowania plików graficznych sprowadza się do przejścia przez kilka następujących po sobie kroków. Są to kolejno:
• Uzupełnienie listy zdjęć, które chcemy obrobić. Aplikacja odczytuje wszystkie popularne formaty (JPEG, GIF, PSD, TGA, TIFF, PNG, BMP, DLIB, EMF, ICO, ICB, PBM, PCD, PCX, PGM, PPM, PSP, RLE, SGI, VDA, VST, WBMP, WMF).
• Wskazane folderu docelowego na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych.
• Dostosowanie właściwości wynikowych plików do własnych potrzeb (rozmiar, zachowywanie proporcji, format, jakość).
• Zastosowanie dodatkowych efektów, takich jak: szum, rozmazanie, wytłoczenie, antyaliasing, koloryzacja, kontrast, uwydatnianie krawędzi, odbicie w poziomie/pionie, skala szarości, mozaika, negatyw, spirala, kafelki czy solaryzacja. Dla większości filtrów dostępne są kontrolki, które pozwalają na kalibrację poszczególnych zmiennych.
• Zatwierdzenie wyboru i rozpoczęcie obróbki.

Aplikacja jest rozpowszechniana bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Produkt może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Na oficjalnej stronie programu znajdziemy konwertery online, które umożliwią zmienianie rozdzielczości zdjęć, dodawanie efektów i nakładanie ramek różnego typu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
High Quality Photo ResizerHigh Quality Photo Resizer 6.0
Wersja stabilna
2.77 MB | 2013-08-11

Ilość pobrań: 450 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
High Quality Photo Resizer