w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 784
Wszystkich postów: 939808
Wszystkich tematów: 139189

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7816 dni

WinReducer 8.0 3.2.0.0


WinReducer 8.0 to program, przy pomocy którego zmodyfikujemy i dostosujemy instalator systemu Windows 8 do naszych indywidualnych potrzeb. Zmiany dotyczyć mogą instalowanych komponentów, sterowników i programów oraz dodawać do instalatora nowe czcionki, kursory, motywy graficzne czy inne typowe elementy systemowe. Taki zabieg pozwoli nie tylko uniknąć czasochłonnej personalizacji środowiska pracy po zainstalowaniu nowego systemu na komputerze, ale również przyśpieszyć proces instalacji w przypadku, gdy usuniemy z niego zbędne dla nas dodatki.

Program stanowi ciekawe rozwiązanie dla osób, które, na przykład działając w firmie, zmuszone są do powtarzalnych instalacji tego samego oprogramowania wraz z nowymi instalacjami systemowymi. WinReducer 8.0 pozwoli zintegrować instalatory niezbędnych sterowników oraz zewnętrznych programów z jednym plikiem instalacyjnym Windowsa, który następnie w formie obrazu płyty może zostać wypalony na standardowym nośniku optycznym lub być uruchamiany z poziomu pamięci przenośnej USB. Taki zabieg nie tylko znacznie skróci czas przystosowywania komputera do pracownika, ale także skróci do minimum ilość czynności, które musiałby w tym celu wykonać informatyk.

Dużą zaletą oprogramowania jest załączona w zestawie dopracowana instrukcja obsługi. Dzięki dołączonym ilustracjom, świetnie obrazuje niezbędne kroki, które musimy wykonać, aby osiągnąć zamierzony efekt. Przydatna może się także okazać lista znanych błędów edycji rozwojowej, dzięki której będziemy mogli uniknąć niektórych problemów podczas korzystania z programu.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji. W naszej bazie znajduje się także WinReducer 8.1, dedykowany najnowszej edycji systemu Windows.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczne jest dodatkowo zainstalowanie kilku innych narzędzi: 7zip, ImageX, oscdimg, SetACL, ResHacker.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WinReducer 8.0WinReducer 8.0 3.2.0.0
Wersja stabilna
5.54 MB | 2015-06-03

Ilość pobrań: 531 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
WinReducer 8.0
avatararrow
tele02 | 2021.09.19 11:42
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
7zip, ImageX, oscdimg, SetACL, ResHacker
WSZYSTKIE ZOSTANĄ POBRANE Z POZIOMU PROGRAMU
WinReducer 8.0 3.2.0.0
avatararrow
tele02 | 2021.09.19 11:37
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
REDAKCJO POLSKĄ FLAGĘ POPROSZĘ !!!.

Jak spolszczyć?:
1. Klik PPM na wyświetlany język
2. Zostanie wyświetlona lista dostępnych języków
3. Wybrać POLISH
4. CIESZYĆ SIĘ !!!!!!!!!!!! :)
WinReducer 8.0 3.2.0.0