w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 251
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

Passcape ISO Burner 2.1.1.305


Passcape ISO Burner to program umożliwiający wypalanie bootowalnych płyt instalacyjnych z plików obrazów dysku w formacie ISO. Dodatkowo wykorzystać można także tryb zapisu na pamięci USB (pendrive'ach lub kartach pamięci poprzez czytnik). Program jest prosty w obsłudze, ponieważ cały proces edycji został sprowadzony do krótkiego kreatora, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik nie jest w stanie pominąć żadnego niezbędnego ustawienia. Dzięki minimalizacji dostępnych do konfiguracji opcji, aplikacja może być z powodzeniem polecona również amatorom, którzy do nagrywania pliku ISO na płytę przystępują po raz pierwszy.

By skorzystać z możliwości programu, należy w pierwszym kroku po uruchomieniu, wybrać jeden z czterech trybów instalacji, który nas interesuje. Na tym etapie konieczne będzie także wskazanie dokładnej ścieżki do zapisanego na dysku pliku ISO, którego nagrywaniem chcemy się zająć. Odbywa się to poprzez typowy eksplorator, wystarczy więc znaleźć obraz płyty w odpowiednim katalogu, a następnie dwukrotnie kliknąć na nim lewym przyciskiem myszy, by automatycznie odpowiednia ścieżka została zaimportowana do programu. Przejście do kolejnego kroku kreatora wiąże się w podaniem ostatecznych informacji o nośniku, na którym będziemy nagrywać obraz. Chodzi tutaj o wskazanie odpowiedniego urządzenia USB lub napędu, jeśli dysponujemy kilkoma.

Podczas tworzenia zapisu, program na bieżąco informuje użytkownika o postępie prac, wobec czego nie należy się obawiać braku kontroli nad pozostałym czasem czy aktualnym etapie działań nagrywania.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Passcape ISO BurnerPasscape ISO Burner 2.1.1.305
Wersja stabilna
0.39 MB | 2016-11-05

Ilość pobrań: 1603 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Passcape ISO Burner