w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni
pl

Windows ISO Downloader 8.45


Windows ISO Downloader – program do pobierania oficjalnych obrazów dysków systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz pakietów biurowych Office. Aplikacja pozwala zaopatrzyć się w pliki ISO systemów Windows 7, 8.1 oraz 10, natomiast w przypadku pakietu biurowego, pobrać obrazy płyt Office’a 2007, 2010, 2013, 2016 oraz 2011 w wersji dla komputerów Mac. Aplikacja nie jest dziełem Microsoftu, ale jak zapewnia twórca – korzysta z oficjalnych serwerów, przez co można mieć pewność, że pliki są oryginalne. W kolejnych aktualizacjach aplikacja rozszerzana jest o nowe kompilacje Windowsa 10, które obsługuje i umożliwia ich pobieranie.

Pobieranie nowego obrazu przy pomocy programu rozpocząć należy od wybrania wersji systemu lub pakietu Office, która nas interesuje. W tym celu należy zaznaczyć odpowiednią pozycję na menu z prawej strony ekranu. Wówczas na środku podglądu, załadowane zostanie nowe okienko ze szczegółami. Tutaj możliwy jest wybór konkretnej wersji programu lub systemu, włącznie z wersjami językowymi. Dostępne są również mało popularne odmiany systemu, np. wiele edycji samego Windowsa 7. Kiedy zdecydujemy się na pobieranie, program poprosi o wskazanie lokalizacji, gdzie zostanie zapisany plik. Pobieranie rozpocznie się zaraz po tym.

Ponieważ sam proces pobierania pliku ISO uruchamiany jest w nowym oknie (pobieraniem zajmuje się systemowa kontrolka), nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednocześnie pobierać dowolną liczbę plików, a tym samym być może szybciej zgromadzić te obrazy płyt na dysku, które nas interesują.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (31 głosów)

Strefa Download programu
Windows ISO DownloaderWindows ISO Downloader 8.45
Wersja stabilna
6.96 MB | 2020-12-13

Ilość pobrań: 9465 | W tym miesiącu: 24 | W poprzednim miesiącu: 77

Komentarze (0)
Windows ISO Downloader