w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 207
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

AOMEI PE Builder 2.0


AOMEI PE Builder to ciekawa propozycja kreatora własnych odmian Windowsa Preinstallation Environment (PE), a więc maksymalnie okrojonej edycji systemu, która zawiera w sobie tylko i wyłącznie niezbędne narzędzia do funkcjonowania komputera. Opisywany program udostępnia przy tym graficzny interfejs tego środowiska, standardowe paski narzędzi oraz eksplorator, dzięki czemu korzystanie z tego trybu przypomina bardziej, dużo atrakcyjniejszy w tym wypadku, tryb awaryjny. Dzięki AOMEI PE Builder, za pomocą łatwego kreatora będziemy mieli możliwość ręcznego "doposażenia" tworzonej kopii o dodatkowe programy (część z nich dostępna jest domyślnie w kreatorze), a nawet pliki, które dostępne będą po uruchomieniu trybu PE podczas uruchamiania komputera.

Program jest intuicyjny w obsłudze; cały jego interfejs jest kreatorem nowej kopii środowiska PE. Wystarczy kolejno wypełniać jego kroki (jest to tylko kilka podstawowych ustawień), aby stworzyć własną odmianę tego trybu i w razie potrzeby wykorzystywać do rozwiązywania problemów z naszym sprzętem. Kreator pozwala wypalić tworzony obraz na płycie, stworzyć bootowalnego pendrive'a lub utworzyć plik ISO w podanej przez użytkownika lokalizacji. Bardzo dużym plusem jest tutaj szybkość działania: nawet kilkusetmegabajtowy plik lub ich zestaw w przypadku zapisywania na nośniku USB, generowany jest w czasie dwóch-trzech minut.

Warto zwrócić uwagę, iż stworzony w ten sposób nośnik uruchomieniowy jest jedynie nakładką na zainstalowany na naszym komputerze system. Podczas uruchamiania komputera konieczne jest więc wybranie bootowania urządzenia, na którym zapisane są pliki wygenerowane przez AOMEI PE Builder (na przykład pendrive'a lub płyty DVD); uruchomiony zostanie tryb PE bazujący na naszym systemie operacyjnym.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
AOMEI PE BuilderAOMEI PE Builder 2.0
Wersja stabilna
146.84 MB | 2018-10-16

Ilość pobrań: 1008 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (1)
AOMEI PE Builder
avatararrow
~LeonXXIII | 2017.02.03 14:49
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pliku aktualnie nie ma na stronie Aomei.
AOMEI PE Builder 1.5.0.0