w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 428
Wszystkich postów: 947202
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni
pl

Windows Live Essentials 2011 (build 15.4.3555.308)


Windows Live Essentials to zestaw bezpłatnych narzędzi Microsoftu. Paczka zwiększa funkcjonalność systemu operacyjnego w zastosowaniach multimedialnych, ułatwia kontaktowanie się ze znajomymi, upraszcza wyszukiwanie informacji i zwiększa bezpieczeństwo użytkowników. Aplikacje wchodzące w skład pakietu posiadają elegancki interfejs (większość z nich jest oparta na wstążce) i wyróżniają się łatwą obsługą.

Instalacja Windows Live Essentials nie jest trudna. Kreator pozwala na skopiowanie wszystkich składników jak również wybranie elementów, które są dla nas istotne. Narzędzie wykrywa programy, które już posiadamy w swoim systemie operacyjnym - w przypadku istnienia aktualizacji, możemy je w łatwy sposób zastosować.

Pakiet zawiera następujące narzędzia:
• Messenger - popularny komunikator internetowy udostępniający zestaw funkcji do przeprowadzania rozmów tekstowych, wysyłania obrazków czy współdzielenia plików.
• Galeria fotografii - funkcjonalna aplikacja do przeglądania treści multimedialnych. Pozwala na importowanie i publikowanie danych, opisywanie plików tagami, wyświetlanie pokazu slajdów, nagrywanie płyt CD czy edytowanie fotografii.
• Movier Maker - aplikacja do modyfikacji i montowania filmów wideo. Za pomocą narzędzia w prosty sposób przytniemy nagrania, dodamy efekty wizualne i ścieżki dźwiękowe, zaimportujemy dane z kamery internetowej oraz opublikujemy wyniki pracy.
• Poczta - funkcjonalny klient poczty elektronicznej, pozwalający na zarządzanie wieloma kontami. Może pełnić rolę organizera, dzięki wbudowanemu kalendarzowi i liście kontaktów. Narzędzie powinno w zupełności zaspokoić potrzeby domowych użytkowników.
• Edytor Windows Live Writer - narzędzie pozwala na publikowanie postów na popularnych serwisach udostępniających możliwość prowadzenia blogów (WordPres, Blogger, TypePad i inne). W łatwy sposób możemy także stworzyć nowy wirtualny pamiętnik.
• Bezpieczeństwo rodzinne - składnik pozwoli na ochronę dziecka przed niebezpiecznymi treściami znajdującymi się w Internecie. Narzędzie jest rozszerzeniem funkcji Kontrola Rodzicielska - wyposażone jest w moduł raportów oraz opcje blokowania wybranych witryn.
• Windows Live Mesh - narzędzie do synchronizowania danych pomiędzy komputerami - będą one dostępne zdalnie z dowolnego miejsca podłączonego do Internetu.
• Messanger Companion - program do współdzielenia treści internetowych ze znajomymi. Integruje się z przeglądarką Internet Explorer, dzięki czemu mamy możliwość komentowania i oglądania udostępnionych łączy.
• Bing Bar - pasek wyszukiwarki Bing, integrujący się z przeglądarką internetową.
• Outlook Connector Pack - narzędzie pozwala na zarządzanie usługą Hotmail bezpośrednio z poziomu Outlooka.
• Microsoft Silverlight - paczka do obsługi coraz bardziej popularnej technologii Silverlight. Pozwala ona na wyświetlanie multimedialnych, interaktywnych treści w aplikacjach internetowych.

Windows Live Essentials jest dostępny na licencji freeware. Do większości składników pakietu dołączona jest bardzo dobra dokumentacja - warto zapoznać się z nią w razie problemów z obsługą.

Wymagania!
Do zainstalowania pakietu niezbędne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Windows Live EssentialsWindows Live Essentials 2011 (build 15.4.3555.308)
Wersja stabilna
1.23 MB | 2012-07-19

Ilość pobrań: 4001 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Windows Live Essentials