w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 414
Wszystkich postów: 947204
Wszystkich tematów: 141692

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7840 dni

Internet Explorer 10 Blocker Toolkit 6.0.2800.1168


Internet Explorer 10 Blocker Toolkit to niewielkie narzędzie pozwalające na zablokowanie instalacji przeglądarki Internet Explorer w wersji 10. Program jest odpowiedzialny za wyłączenie automatycznej aktualizacji przy pomocy standardowych systemowych komponentów, takich jak Windows Update i Microsoft Update. Aplikacja będzie szczególnie przydatna dla administratorów sieci komputerowych i stanowisk firmowych.

Obsługa Internet Explorer 10 Blocker Toolkit jest bardzo prosta. Na początku pracy z aplikacją, należy rozpakować pobrane archiwum w dowolnej lokalizacji na dysku twardym. We wskazanym folderze pojawi się kilka nowych plików. W dalszej kolejności należy uruchomić linię poleceń (wymagane są uprawnienia administratora) - z jej poziomu korzystamy ze skryptu służącego do blokowania instalacji przeglądarki Internet Explorer. Należy skorzystać z odpowiednich przełączników. "/B" pozwala na zastosowanie blokady, "/U" umożliwia natomiast wycofanie zmian. Ważną cechą narzędzia jest możliwość wykonywania modyfikacji w sposób zdalny. W tym celu wystarczy posłużyć się nazwą komputera. W przypadku pominięcia tej opcji, zmiany zostaną wprowadzone na lokalnym stanowisku.

Do paczki z programem została dołączona krótka, ale kompletna dokumentacja. Znajdziemy w niej omówienie dostępnych opcji konfiguracyjnych oraz kilka przydatnych wskazówek.

Uwaga!
W katalogu z aplikacją znajdziemy plik ADM, który pozwala na szybkie wprowadzenie nowej polityki bezpieczeństwa.

Wymagania!
Internet Explorer 10 Blocker Toolkit współpracuje z systemami Windows 7 SP1 oraz Windows Server 2008 SP1. Wspierane są zarówno edycje 32-bitowe jak i 64-bitowe.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Internet Explorer 10 Blocker ToolkitInternet Explorer 10 Blocker Toolkit 6.0.2800.1168
Wersja stabilna
0.09 MB | 2013-02-27

Ilość pobrań: 339 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Internet Explorer 10 Blocker Toolkit